Визначено дату третього матчу серії “Київ-Баскет” – “Прикарпаття-Говерла”

Прикарпаття-Говерла одержала перемогу над Київ-Баскетом в неймовірному і драматичному матчі з двома овертаймами в Івано-Франківську з рахунком 99:95, зрівнявши рахунок 1:1 в чвертьфінальній серії.

В першій грі у Києві, нагадаємо, Київ-Баскет здобув перемогу над Прикарпаття-Говерлою з рахунком 84:73.

Нагадаємо, серії чвертьфіналів, півфіналів, фіналу та матчі за 3-е місце плей-оф цього сезону проходять до двох перемог. Перевагу домашнього майданчика мають команди, які посіли за підсумками регулярного чемпіонату вище місце.

Тому третій матч чвертьфінальної серії Київ-Баскет – Прикарпаття-Говерла пройде у Києві. Він відбудеться у середу, 3 квітня. Початок матчу о 18:00. Гра пройде з вболівальниками. Переможець цього матчу пройде до півфіналу.