“Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2” зіграє за звання переможця Вищої ліги

В Івано-Франківську стартував Фінал чотирьох жіночої Вищої ліги. В першому півфіналі Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2 обіграв Полтаву-Баскет-СумДПУ 96:46, ставши першим фіналістом.

Після рівної першої чверті у другій десятихвилинці Франківськ-ПНУ-2 зробив ривок, виграв десятихвилинку 39:6, оформивши перевагу в 40 очок. В другій половині місцева команда впевнено контролювала хід гри, вигравши в підсумку +50.

У гостей дабл-дабли оформили Вікторія Пазюк (12 очок, 10 підбирань та 5 перехоплень) і Анна Череп (10 очок, 13 підбирань). У франківської команди кращими стали Анастасія Шепелюк (19 очок, 6 передач, 8 перезоплень) і Ірина Бугайова (16 очок, 8 підбирань).

Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2 зіграє у фіналі, який відбудеться у неділю, 14 квітня, проти переможця пари Інваспорт – Рівне-ОСДЮСШОР (початок матчу о 13:00). Полтава-Баскет – СумДПУ завтра проведе матч за 3 місце.

Фінал чотирьох жіночої Вищої ліги

Субота, 13 квітня

Івано-Франківськ, Франківськ-Арена

Полтава-Баскет – СумДПУ – Франківськ-ПНУ-ДЮСШ-2 46:96 (15:21, 6:39, 20:15, 5:21) / статистика

• «Полтава»: Пазюк (12 + 10 підбирань + 5 перехоплень), Череп (10 + 13 підбирань), Колесник (8 ), Костенко (8 ), Оніщенко (5), Михайлик (2), Твердохліб (1).
  • «Франківськ»: Шепелюк (19 + 6 передач + 8 перехоплень), Бугайова (16 + 8 підбирань + 3 блок-шоти), Радловська (14 + 5 підбирань + 3 перехоплення), Боровець (12 + 5 передач), Гаїв (7 + 6 підбирань), Дал. Мурзова (6), Костів (4 + 5 передач), Тихонова (3 + 8 підбирань), У. Космач (2), Дал. Музова (2 + 6 підбирань), Лісюк (0).