Не будьте байдужими!
Юна франківська футболістка Антоніна Зінько зазнала важкої травми. На гравчиню команди “Ладомир-2” очікує дороговартісне оперативне втручання та довготривале відновлення.
Як це часто трапляється, на жаль, зазначені процеси потребують великих коштів. Не так давно спільними зусиллями ми допомогли рідній сестрі Антоніни – Ельвірі, яка вже повернулась у гру.
Знову звертаємось до спортивної спільноти та всіх небайдужих із закликом допомогти фінансово!
Картка Приват – 5168 7520 8561 4397 (мама – Зінько Юлія Іванівна)
![](https://i0.wp.com/ff.if.ua/wp-content/uploads/2024/04/image-14.png?resize=640%2C990&ssl=1)