“Ураган” – “бронзовий” призер Екстра-ліги!

ТОП Футзал

Франківський НФК “Ураган” фінішував на третьому місці у чемпіонаті України з футзалу. 15 червня у столиці команда здобула вирішальну перемогу над київською командою “SkyUp Futsal” у серії поєдинків за третє місце.

Упродовж першого тайму “SkyUp Futsal” двічі виходив уперед. Однак гравці “Урагану” зрівнювали рахунок, а на останній хвилині першої половини зустрічі вийшли вперед — 3:2. Голами у складі франківської команди відзначилися Михайло Грицина, Ілля Приходько та Петро Шотурма.

Протягом другого тайму “Ураган” забив у ворота суперників ще два м’ячі. Голи в активі в Андрія Ткачука й Артема Фаренюка. Гравці “SkyUp Futsal” не змогли відігратися. Матч завершився з рахунком 5:2.

Франківська команда здобула третю вирішальну перемогу над “SkyUp Futsal” у серії поєдинків за третє місце чемпіонату України з футзалу.