Степан Лесик отримав дебютний виклик до збірної України

Баскетбол ТОП

Чоловіча збірна України розпочала літній тренувальний збір в Ризі, Латвія. До табору національної команди було запрошено велику кількість молодих баскетболістів, які отримають можливість проявити себе та попрацювати із більш досвідченими гравцями національної команди.

З 1 по 10 липня команда тренуватиметься в Ризі, після чого 11 липня вирушить на турнір до Тайваню, де зіграє серію матчів. Після повернення до Латві, 22 липня, наша команда продовжить тренувальний процес та 27 липня зіграє контрольний матч проти національної збірної Естонії, після якого збір буде завершено. 

До вашої уваги список гравців, які візьмуть участь тренувальному зборі:

Захисники

Денис Лукашов (перший тренер Ірина Насєдкіна)

Анатолій Шундель (перший тренер Сергій Кірлан)

Ілля Сидоров (перший тренер Cергій Покровенко)

Лєв Кошеватский (перший тренер Ірина Рябуха, Ігор Харченко)

Олексій Соловйов (перший тренер Сергій Бордейчук)

Вадим Козак (перший тренер Володимир Понько)

Форварди

Олександр Кобзистий (перший тренер Віктор Кобзистий)

Павло Крутоус (перший тренер Богдан Федоренко)

Максим Сафонов (перший тренер Олександр Шнейдер)

Іван Ткаченко (перші тренери Анатолій Федоренко, Євген Ткаченко)

Володимир Конєв (перший тренер Сергій Маренич)

Олександр Антіпов (перша тренерка Ірина Насєдкіна)

Центрові

Степан Лесик (перший тренер Андрій Мандзюк)

Вячеслав Петров (перший тренер Владислав Янакі)

Ігор Сергеєв (перший тренер Владислав Бугаєвський)  

Богдан Бринюк (перший тренер Володимир Машера)

В’ячеслав Кравцов (перший тренер Сергій Комаров)

Ростислав Новицький (перший тренер Денік Андрій)

Головний тренер — Віталій Степановський

Асистенти — Олег Гончаров, Артем Сліпенчук 

Про старт тренувального збору, а також плани та завдання на нього розповів головний тренер команди Віталій Степановський:

“Зрозуміло, що це не офіційне ігрове вікно, але ми зібрали багато новачків, а також дуже досвідчених гравців, таких як Слава Кравцов, Денис Лукашов, Володимир Конєв, які з великим бажанням прибули до табору національної команди попрацювати та поділитися своїм досвідом з молодими. Ці гравці — це приклад для молоді, тому я дуже радий, що досвідчені гравці погодились приєднатися до табору.

Мета цього збору, омолодити команду на майбутнє, ми маємо розуміти, який резерв у нас є, кого можна запрошувати до команди в офіційних вікнах. З деякими гравцями я не знайомий, лише слідкував за ними. Тому я хочу перевірити цих хлопців, подивитися на те, як вони можуть адаптуватися до навантажень, системи, сприйняття інформації.

Збір проходитиме в Ризі, де ми потренуємось 10 днів, після чого поїдемо на дуже хороший турнір Williams Jones Cup на Тайвань, де зіграємо велику кількість матчів. На цей турнір ми візьмемо здебільшого молодих гравців, більше досвідчених задіювати не будемо. Хоча такі гравці, як Володимир Конєв, Павло Крутоус, Анатолій Шундель поїдуть теж і допоможуть команді. Потім повернемось до Риги, продовжимо тренування, 27 липня зіграємо проти збірної Естонії і на наступний день збір буде завершено. З Естонією також зіграють В’ячеслав Петров, Ілля Сидоров”.

Наступні офіційні матчі чоловіча національна команда України зіграє восени. В рамках відбору на чемпіонат Європи-2025 наша команда 22 та 25 листопада протистоятиме національній збірній Ізраїлю.

ФБУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *