Україна переграла Коста-Рику з голом Шотурми

В рамках підготовки до Чемпіонату світу 2024 національна збірна України зіграла свій перший товариський матч. Суперником “синьо-жовтих” на турнірі чотирьох в португальському Візеу стала збірна Коста-Рики.

Синьо-жовті одразу ж заволоділи ініціативою, і на 3-й хвилині Абакшин із передачі Семенченка ударом із лівого флангу відкрив рахунок. Пізніше відзначився й сам Семенченко – після вкидання Сухова кіпер суперників відбив м’яч точно на ногу Ростиславу. До перерви українці могли забивати й утретє.

На старті другого тайму костариканці не використали кілька моментів, зокрема на висоті був Сухов. А на 29-й хвилині Шотурма скористався пасом Корсуна й із гострого кута збільшив перевагу нашої збірної. Наприкінці матчу Фаренюк із передачі Педяша встановив остаточний рахунок – 4:0.

В іншому матчі першого ігрового дня Португалія розтрощила Кубу – 9:0. У п’ятницю господарі турніру проекзаменують костариканців (поч. 20:00), після чого наша збірна зіграє проти команди Куби (поч. 22:30 за київським часом).

Коста-Рика — Україна — 0:4 (0:2)
Голи: Абакшин (3), Семенченко (13), Шотурма (29), Фаренюк (36).

Україна: Сухов – Шотурма, Корсун, Зварич, Чернявський – Микитюк, Семенченко, Мельник, Абакшин – Педяш, Фаренюк, Швед, Жук.