Друга ліга. 1 тур. “Любомир” – “Карпати” Г – 0:3

Галицькі “Карпати” новий сезон розпочали з впевненої перемоги.

У рамках 1 туру Другої ліги у групі А галичанам протистояв ставищенський “Любомир”. Протягом першого тайму підопічні Любомира Вовчука тримали в напрузі ворота господарів, та відзначитись зуміли лише під завісу першої половини зустрічі. Це Роман Лебедь влучним альнім ударом вразив ближній кут воріт ставищенців – 0:1.

Після відпочинку активніше заграли фуболісти “Люомира”, тож “карпатівцям” довелось більше уваги приділяти обороні власних володінь. Вс ж на екваторі тайму Назар Сущак завершив зракову комбінацію і подвоїв перевагу галичан – 0:2. Господарі зі всіх сил намагались сквитати бодай один м’яч, та цього дня Назарій Стегніцький у воротах “карпатівців” відіграв безпомилково, а Ярослав Деда на останній хвилині зустрічі встановив остаточні 0:3 на користь “Карпат”.

“Любомир” Ставище – “Карпати” Галич – 0:3 (0:1)
Лебедь, 42, Сущак, 67, Деда, 90.
“Любомир” (стартовий склад): Дьогтяр, Ібадов, Кияниця, Козій, І. Кравченко, Бондар, Валієв, Паламарчук, Горбаток, Мельничук, Трубніков. Запасні: Митрушин, Воронін, Попов, Марченко, Мельниченко, Добровольський, Лісняк, Марчук, Надобенко. Головний тренер: Андрій Берендсон.
“Карпати” (стартовий склад): Стегніцький, Калинчук, Даніловський, Вичіжанін, Деда, Бей, Сущак, Мордас, Береза, Лісовик, Лебедь, Запасні: Мельничук А., Гуменяк, Синицький. Головний тренер: Любомир Вовчук.

Свій наступний поєдинок галичани зіграють у суботу, 31-го липня, коли вдома прийматимуть “Чайку” з Петропавлівської Борщагівки. Час початку матчу буде відомий згодом.