У стартовій грі нового сезону івано-франківська команда розгромила дебютанта Першої ліги з “сухим” рахунком 0:6. Своїми враженнями після гри поділилися наставники обох команд – Олег Рипан (“Прикарпаття”) і Михайло Іваниця (“Ужгород”).
![](http://sport.if.ua/wp-content/uploads/2021/07/1627225953-9199.png)
У стартовій грі нового сезону івано-франківська команда розгромила дебютанта Першої ліги з “сухим” рахунком 0:6. Своїми враженнями після гри поділилися наставники обох команд – Олег Рипан (“Прикарпаття”) і Михайло Іваниця (“Ужгород”).