Кубок В. Водяна. 2 тур: “Ураган” двома складами здобув один пункт

Футзал

“Дракони” відіграли матчі 2 туру Міжнародного турніру + ВІДЕО

Другий матч для “Урагану” на Кубку В. Водяна завершився нічиєю. У протистоянні з хмельницьким “Соколом” суперники доволі швидко обмінялися голами – влучні удари в активі Бабака та Абакшина. В середині першого тайму Бессонов вивів “драконів” вперед – 1:2. Втім, за хвилину до перерви номінальні господарі зусиллями Первєєва зуміли відновити паритет –  2:2. Після відпочинку суперники створили безліч нагод біля воріт одна одної, але відзначитись більше так нікому і не вдалось. Тож результативні 2:2 стали першою нічиєю на одеському турнірі. Додамо, що на матчах Кубку В. Водяна тестують систему відеопомічника арбітра, до якого у звітному матчі арбітри звертались двічі.

Кубок В. Водяна (м. Одеса, 5-8 серпня)
Група А. 2 тур
“Сокіл” Хмельницький – “Ураган” – 2:2 (2:2)
Голи:
 Бабак (5), Первєєв (19) – Абакшин (6), Бессонов (12).
“Ураган”: Левандівський (Кардаш, 20) – Швед (к), Мих. Грицина, Шеремета, Коваль – Терентьєв, Абакшин, Петросюк, Коробка, Дичук, Бессонов. Головний тренер: Максим Павленко.

Відеоогляд матчу:

“Клік Медіа” Кишинів, Молдова – “ХІТ” Київ – 0:9 (0:3)
Голи:
Педяш (1), Лебедь (3), Жук (8), Кібіш (21), Чернявський (22), Школьний (34, 38, 40, 40).

За підсумком другого змагального дня “Ураган” опустився на одну сходинку у квартеті А і тепер перебуває на другій позиції..

ГРУПА А

КомандаІВНПМ’ячіО
1ХІТ (Київ)220015-26
2Ураган (Івано-Франківськ)211016-74
3Сокіл (Хмельницький)20114-81
4Клік Медіа (Кишинів, Молдова)20025-230

А от номінально “другий” склад “драконів” доволі несподівано поступився харківському “Viva Cup”. У першому таймі на майданчику точилась рівна боротьба, що й підсумувала сирена на перерву – 2:2. Влучними ударами у складі нашої команди відзначились Фаренюк та Масевич. По перерві той же Фаренюк вивів франківців вперед – 3:2. Згодом харків’яни перевернули все з ніг на голову, а постріл ексураганівця Сорокіна встановив остаточні 3:6 на користь “Viva Cup”.

Група В. 2 тур
Ураган-2” – “Viva Cup” Харків – 3:6 (2:2)
Голи:
 Фаренюк (9, 27), Масевич (16) – Васильєв (4, 17), Д. Бондар (31, 37), В. Моспан (31), В. Сорокін (32).
Нереалізований пен.: Кордоба (20).
“Ураган”: Гуйван (Колток, 20) – Кордоба, Фаренюк (к), Радевич, Масевич – Онуфрак, Мик. Грицина, Ткачук, Завертаний, Британ, Лейб’юк. Головний тренер: Максим Павленко.

“ДЕ Трейдинг” Миколаївка – “Продексім” Харсон – 1:5 (0:2)
Голи:
 Виставной (36) – Клаудіньо (1, 38), Малишко (14), Моспан (27), Микитюк (37).

Після двох зіграних турів на вершині гурпи В перебуває “Продексім”, який святкував дві перемоги у двох зіграних зустрічах. “Ураган-2” наразі замикає турнірну таблицю квартету.

ГРУПА А

1Продексім (Херсон)22007-26
2ДЕ Трейдинг (Миколаївка)21014-73
3Viva Cup (Харків)21018-63
4Ураган-2 (Івано-Франківськ)20024-80

Вже завтра, 7-го серпня, обдиві “ураганівські” команди зіграють матчі заключного, 3-го туру групового етапу. “Ураган” о 10:00 зіграє зі столичним “ХІТом”, тоді як одразу о 16:00 на майданчику спорткомплексу “Black Sea-PSV” зійдуться “Ураган-2” та “ДЕ Трейдинг”.