“Ураган” зіграє за “бронзу” Кубка В. Водяна

“Дракони” зіграють за 3-тє та 5-те місця на турнірі + ВІДЕО

Третій змагальний день відкрило протистояння першої та третьої команди Екстра-ліги минулого сезону – “Урагану” та “ХІТа” відповідно. Вже на 2-ій хвилині матчу Швед вивів “драконів” вперед – 1:0. “Кабельники” зуміли відігратись в середині першого тайму зусиллями Жука – 1:1. Після відпочинку футзальні гойдалки лише набирали обертів і вже в дебюті другої половини суперники обмінялись влучними ударами. У киян відзначився Літвінов, тоді як франківці відповіли голом Абакшина. Далі команді Максима Павленка довелось відігруватись ще двічі і автогол Педяша на останніх хвилинах підсумував результативні 4:4 на табло спорткомплексу Black Sea-PSV.

Кубок В. Водяна (м. Одеса, 5-8 серпня)
Група А. 3 тур
Ураган” – “ХІТ” Київ – 4:4 (1:1)
 Швед (2), Абакшин (24), Коваль (29), Педяш (39, аг) – Жук (12), Літвінов (22), Педяш (26), Лебедь (32).
“Ураган”: Левандівський (Кардаш (к), 20) – Швед (к), Мих. Грицина, Шеремета, Коваль – Терентьєв, Абакшин, Петросюк, Коробка, Дичук, Бессонов. Головний тренер: Максим Павленко.

Відеоогляд матчу:

“Сокіл” Хмельницький – “Клік Медіа” Кишинів, Молдова – 5:0 (2:0)
Голи: Хамдамов (2, 11), Скорук (22), Подлеснов (36, аг), Подлюк (40).

За підсумком групового етапу “Ураган” фінішував на другій сходинці у квартеті А і побореться за бронзові нагороди змагань.

ГРУПА А

КомандаІВНПМ’ячіО
1ХІТ (Київ)321019-67
2Ураган (Івано-Франківськ)312020-115
3Сокіл (Хмельницький)31119-84
4Клік Медіа (Кишинів, Молдова)30035-280

На переможній ноті завершив груповий етап турніру “Ураган-2”. “Дракони” в заключному матчі квартету В впевнено розібрались з “ДЕ Трейдингом” – 3:0. Доволі довго франківці шукали ключів до віоріт суперника, аж поки Ткачук, скориставшись помилкою оборони “енергетиків”, не влучив у верхню дев’ятку – 1:0. В середині другого тайму Онуфрак подвоїв перевагу номінальних господарів, встигнувши на добиванні – 2:0. А переможну крапку поставив Ткачук, влучивши у порожні ворота – 3:0.

Група В. 3 тур
Ураган-2” – “ДЕ Трейдинг” Миколаївка – 3:0 (1:0)
Голи: Ткачук (12, 40), Онуфрак (30).
“Ураган”: Гуйван (Колток, 20) – Кордоба (к), Фаренюк, Радевич, Масевич – Онуфрак, Мик. Грицина, Ткачук, Завертаний, Британ, Лейб’юк. Головний тренер: Максим Павленко.

“Продексім” Харсон – “Viva Cup” Харків 1:2 (0:1)
Голи: Королишин (27, пен) – Змієвський (15), Рибак (40, пен).

Несподіванка на фініші групового етапу дозволила харківському “Viva Cup” очолити квартет В та пробитись до фіналу. Натомість “Ураган-2” посів третю позицію і позмагається за підсумкове 5 місце на турнірі.

ГРУПА А

1Viva Cup (Харків)320110-76
2Продексім (Херсон)32018-46
3Ураган-2 (Івано-Франківськ)31027-83
4ДЕ Трейдинг (Миколаївка)31024-73

Вже 8-го серпня, “ураганівські” команди завершать виступи на одеському турнірі. Першими у матчі за 5-те місце зіграють футзалісти “Урагану-2”, яким протистоятиме хмельницький “Сокіл”. Початок зустрічі об 11:30. Двома годинами пізніше, о 13:30, у матчі за “бронзу” зійдуться “Ураган” та херсонський “Продексім”.