У стартовому турі нового сезону І ліги підопічні Івана Олійника зіграють в Києві проти жіночої команди київського “Динамо”.
Співпраця Олімпійського фахового коледжу імені Івана Піддубного з “Динамо” розпочалась ще минулого сезону, проте уже тепер це відображається й у назві.
Нещодавно киянки та франківчанки завершили свою підготовку товариськими матчами. Колектив Володимира П’ятенка переграв чернгівську “Юність” (3:1), а наші дівчата двічі виявились сильнішими за “ДЮСШ №1” з Хмельницького (7:1 та 7:4).
Раніше ми вже знайомились із заявкою “Прикарпаття” на нашому сайті. В команді зі столиці теж є новачки, серед яких виділяємо Анну Прокопенко. Для 30-річної наддосвідченої футзалістки (Біличканка-НПУ, IMS-НУХТ, Будстар/Університет Драгоманова) це буде дебют у великому футболі.
В минулому сезоні франківським футболісткам вдалось двічі перемогти киянок – 0:3 на виїзді та 2:1 на “Русі”.
“ОКІП-ДИНАМО” – “ПРИКАРПАТТЯ-ДЮСШ №3”
15 серпня, 17:00, Конча-Заспа, база ФК “Динамо” (сьоме поле)
Арбітр: Усова К.І. (Київська обл.)
Асистенти арбітра: Грушко С.А. (Київська обл.), Резнік А.Ю. (Київська обл.)
4-й арбітр: Ольховський О.Я. (Київ)
Спостерігач арбітражу: Даневич М.І. (Київ)
![Возможно, это изображение (2 человека, люди стоят и на открытом воздухе)](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/230631635_3287883134772068_2077158837266168584_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=825194&_nc_ohc=ktfzONGuhqMAX8Rurva&tn=EeJnxHN-p6zGECDg&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=e256fa77b14ccff471d7ccbfb7545ba0&oe=611CAA20)
![Возможно, это изображение (18 человек и люди стоят)](https://scontent.fifo3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/236354049_169661451932237_998097687313431518_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=puDdg8ooSLYAX-HRhSx&_nc_ht=scontent.fifo3-1.fna&oh=8a96d357052d3f7e5d2a702cb9d7305e&oe=613E2917)