20-го та 21-го серпня в Івано-Франківську відбудуться змагання з пляжного волейболу.
На піщаному майданчику на міському озері пройде турнір з пляжного волейболу серед чолвоіків та жінок присвячений 30-й річниці Незалежності України. У п’ятницю, 20-го серпня, змагатимуться жінки, тоді як у суботу, 21-го серпня, на піску змагатимуться чоловіки. Початок о 10:00.
Реєстрація учасників відбудеться у день змагань.
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/237302385_4171380579577010_2100996474852863119_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=ru7nihcyUDUAX_FPMy9&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=72c91bd18206bc8921b11bccaa0eadbb&oe=613E9F53)