Перша ліга. 4 тур. «Оболонь» – «Прикарпаття» – 3:1

Закривало програму четвертого туру Першої ліги протистояння в Києві: Оболонь на своєму стадіоні приймала Прикарпаття і явно була налаштована продовжити свою безпрограшну серію в чемпіонаті. Підопічні Валерія Іващенка в стартових матчах зіграли внічию з Поділлям і обіграли Ужгород – такі результати, безумовно, обнадіювали уболівальників команди перед черговою грою.

А ось Прикарпаття, після успіху в першому турі, програло два матчі поспіль – Олімпіку і Металісту. Тому в новому турі команда Олега Рипана планувала повернутися на переможний шлях або, принаймні, перервати негативну для себе серію. Завдання перед гостями стояло непросте, адже в новітній історії суперники шість разів зустрічалися між собою: п’ять перемог Оболоні при одному нічийному результаті.

Стартові хвилини матчу пройшли в спокійному темпі: обидві команди придивлялися один до одного, не проявляючи особливу активність в атаці. На правах господарів поля, для яких це був перший домашній поєдинок в новому сезоні, футболісти Оболоні більше володіли м’ячем і саме вони створили перший небезпечний момент у грі, що став гольовим: Майданевич прострілив з правого флангу точно на ногу Слободяну, який за допомогою невеликого рикошету відправив м’яч в ворота – 1:0.

Після пропущеного м’яча Прикарпаття перехопило ініціативу і побігло відіграватися: спочатку підопічні Рипана зробили кілька перспективних навісів у штрафну суперника, потім непогано пробивав Барчук, але його пострілу забракло влучності. На таку активність Оболонь відповіла ще одним голом: безглуздою помилкою Пастуха легко скористався Батальський – 2:0.

І знову Прикарпаття заграло в рази активніше і нарешті зуміло реалізувати свій шанс: Волошинович перехопив м’яч і вбіг до штрафного, точно віддав на Барчука, який класним ударом з розвороту не залишив шансів Литвиненку – 2:1! Результативний перший тайм, явно не залишив байдужим нейтральних уболівальників.

Друга половина зустрічі вийшла небагатою на голи, але все ж моменти біля обох команд після перерви були. Прикарпаття знову намагалося зробити все для того, щоб зрівняти рахунок, але до реальних загроз біля чужих воріт справа, по суті, не доходила. Пригадуються, хіба що, удари Волошиновича і Толочка. Оболонь, в свою чергу, могла забивати третій м’яч після удару вийшовшого на заміну Щебетуна, але Олексій пробив повз ворота.

В останні десять хвилин гості зважилися на фінальний штурм, але в підсумку хіба що можна згадати падіння Барчука, який отримав жовту картку за симуляцію і неточний дальній удар від Цюцюри. Більш того, в кінці гри господарі забили третій м’яч: Черній зробив класну передачу, а Мурза вийшов один на один з Новаком, обіграв голкіпера і забив у порожні ворота – 3:1.

Після цього матчу Оболонь продовжила свою серію без поразок і піднялася на четверте місце в турнірній таблиці Першої ліги. Прикарпаття програло третій матч поспіль і тепер займає 12-у позицію.

Man of the Match: Олег Слободян (Оболонь)
Провів активний матч і став автором першого забитого гола в поєдинку, який, безумовно, полегшив завдання господарям і допоміг забрати всі три очки.

Sport Arena

Чемпіонат України. Перша ліга. 4 тур
«Оболонь» (Київ) – «Прикарпаття» (Івано-Франківськ) – 3:1 (2:1)
 Слободян (14), Батальський (25), Мурза (90+4) – Барчук (38).

Оболонь: Литвиненко. Осман, Бородай, Лук’янчук, Майданевич, Лобов (Черній, 78), Матяж, Суханов (Безуглий, 81), Слободян (Савченко, 55), Мединський (Мурза, 71), Батальський (Щебетун, 53).
Прикарпаття: Новак, Сікач, Пастух, Матушевський, Писко, Семотюк (Геник, 77), Волошинович (Горбаченко, 83), Рудюк (Кузьмин, 67), Сондей, Толочко (Цюцюра, 63), Барчук (Дитко, 86).
Попередження: Майданевич (32), Савченко (68) – Барчук (86).

14 серпня 2021 року. 18:45. Київ, стадіон “Оболонь Арена”. 900 глядачів. +26 C
Арбітр: Д.Бондаренко (Одеса). Асистенти арбітра: Д.Козорезов (Одеса), С.Марулін (Херсонська обл.).
4-й арбітр: Д.Кузовлєв (Запоріжжя). Спостерігач арбітражу: В.Швецов (Одеса).
Арбітр ВАА: М.Козиряцький (Запоріжжя). Асистент ВАА: О.Беркут (Суми). Спостерігач ВАА: С.Задіран (Дніпро).

1 thought on “Перша ліга. 4 тур. «Оболонь» – «Прикарпаття» – 3:1