Райони. Калущина: фаворити святкують перемоги

Футбол

Вся статистика 2-го туру чемпіонату Калуського району.

ЧЕМПІОНАТ КАЛУСЬКОГО РАЙОНУ
Група А

Минулі матчі:
2 тур
05.09.2021 (неділя)
ФК Войнилів – ФК Збора – 1:3
ФК Завадка – Рух (Вістова) – 1:2
Сокіл (Боднарів) – Тризуб (Старий Угринів) – 0:4
ФК Підгірки (Калуш) – ФК Гуменів – 2:6
Штурм (Сівка-Калуська)
– ФК Студінка – 2:1

Турнірна таблиця (після 2 туру):

МКомандаІВНПР/МО
1ФК Збора22009:16
2ФК Гуменів22009:36
3Штурм (Сівка-Калуська)22005:16
4Тризуб (Старий Угринів)22004:06
5ФК Студінка21019:23
6Рух (Вістова)21012:73
7ФК Завадка20021:20
8ФК Войнилів20021:60
9Сокіл (Боднарів)20011:70
10ФК Підгірки (Калуш)20022:140

Наступні матчі:
3 тур
12.09.2021 (неділя)
ФК Студінка – ФК Войнилів
ФК Гуменів – Штурм (Сівка-Калуська)
Тризуб (Старий Угринів) – ФК Підгірки (Калуш)
Рух (Вістова) – Сокіл (Боднарів)
ФК Збора – ФК Завадка

Група B

Минулі матчі:
2 тур
05.09.2021 (неділя)
Сокіл (Верхній Струтинь) – Зоря (Берлоги) – 0:2
ФК Спас – Лімниця (Перегінське) – 0:2
Карпати (Дуба) – Оболонь (Брошнів) – 0:4
Колос (Цінева) – ФК Сваричів – 0:1

Турнірна таблиця (після 2 туру):

МКомандаІВНПР/МО
1ФК Сваричів 22008:06
2Лімниця (Перегінське)22006:16
3Оболонь (Брошнів)22005:06
4Колос (Цінева)21019:13
5Зоря (Берлоги)21013:43
6ФК Спас20020:30
7Карпати (Дуба)20020:110
8Сокіл (Верхній Струтинь)20020:110

Наступні матчі:
3 тур
12.09.2021 (неділя)
ФК Сваричів – Сокіл (Верхній Струтинь)
Оболонь (Брошнів) – Колос (Цінева)
Лімниця (Перегінське) – Карпати (Дуба)
Зоря (Берлоги) – ФК Спас

Група С

Минулі матчі:
2 тур
05.09.2021 (неділя)
Сокіл (Тростянець) – Прикарпаття (Гошів) – 1:3
Карпати (Лоп’янка) – Сокіл (Тростянець) – 0:7
Свіча (Княжолука) – Леви (Велика Тур’я) – 0:1
ФК Станківці – Нафтовик (Яворів) – 0:1

Турнірна таблиця (після 2 туру):

МКомандаІВНПР/МО
1Леви (Велика Тур’я)220010:06
2Прикарпаття (Гошів)22007:36
3Нафтовик (Яворів)21107:64
4ФК Тяпче21017:13
5ФК Станківці21019:43
6Свіча (Княжолука)20116:71
7Сокіл (Тростянець)20021:100
8Карпати (Лоп’янка)20020:160

Наступні матчі:
3 тур
12.09.2021 (неділя)
Нафтовик (Яворів) – Сокіл (Тростянець)
Леви (Велика Тур’я) – ФК Тяпче
ФК Станківці – Свіча (Княжолука)
Прикарпаття (Гошів) – Карпати (Лоп’янка)

Група D

Минулі матчі:
2 тур
05.09.2021 (неділя)
ФК Негівці – ФК Тужилів – 2:3
ФК Верхня
– Єдність (Середній Бабин) – 2:1
Тріумф (Довгий Войнилів) – ФК Мостище0:2
Сокіл (Голинь)
– ФК Перекоси – 5:1
ФК Новиця – вільний від ігор

Турнірна таблиця (після 2 туру):

МКомандаІВНПР/МО
1ФК Тужилів22007:36
2ФК Мостище22005:16
3Сокіл (Голинь)11005:13
4Єдність (Середній Бабин)21013:33
5ФК Верхня21013:43
6Тріумф (Довгий Войнилів)21013:43
7ФК Негівці20023:50
8ФК Новиця10011:40
9ФК Перекоси20023:80

Наступні матчі:
3 тур
12.09.2021 (неділя)
ФК Мостище – Сокіл (Голинь)
Єдність (Середній Бабин) – Тріумф (Довгий Войнилів)
ФК Тужилів – ФК Верхня
ФК Новиця – ФК Негівці
ФК Перекоси – вільний від ігор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.