Роман Барчук – у символічній збірній 15-го туру Першої ліги

Sport Arena називає символічну збірну чергового туру Першої ліги сезону 2021/22.

Приємно, що після домашньої перемоги над “Альянсом” (3:1) до числа найкращих потрапив форвард “Прикарпаття” Роман Барчук, на рахунку якого результативна передача і два забиті м’ячі. Окрім цього, 31-річного нападника івано-франківців визнали “Героєм туру”, і Барчук втретє у сезоні потрапляє до символічної збірної! Вперше – за підсумками стартового туру, а згодом його визнали найкращим гравцем 7-го туру чемпіонату.

Символічна збірна 15-го туру Першої ліги:

Воротар – Артем Поспєлов (ФК Краматорськ)

Захисники:
правий захисник – Володимир Шопін (Металіст)
центральний захисник – Дмитро Семенов (Кривбас)
центральний захисник – Віталій Федорів (Металіст)
лівий захисник – Іван Цюпа (Волинь)

Півзахисники:
правий півзахисник – Вадим Семчук (Олімпік)
центральний півзахисник – Артем Мильченко (Гірник-Спорт)
центральний півзахисник – Іван Матяж (Оболонь)
лівий півзахисник – Марат Даудов (ФК Краматорськ)

Нападники:
нападник – Роман Барчук (Прикарпаття)
Повернення Барчука після короткострокової дискваліфікації за перебір карток виявилося напрочуд успішним. У матчі з Альянсом Роман вдало зіграв з глибини, коли вивів один на один Сондея, і той відкрив рахунок. Далі Барчук з нічого створив неприємності суперникам, коли ледве не зрикошетив м’яча в їхні ворота на пресингу, потім дограв до кінця, заробив і реалізував пенальті. Вже після перерви форвард забив легкий гол, скориставшись пасом Воробчака, який запресингував воротаря. Взяв участь у всіх трьох голах у переможному матчі з сильним суперником.

нападник – Денис Галата (Кремінь)

Тренер туру – Олег Рипан (Прикарпаття)
Четвертий тур без поразок проходить Прикарпаття і сповна реабілітовується за розгромну поразку на Сумщині, якої зазнало від Альянсу навесні. Дуже вчасно після карткового відсторонення повернувся сповнений сил Барчук (див. номінацію «Герой туру»), якісно використали господарі свою технічну, ініціативну групу атаки, і виграли навіть без травмованого Борисевича та з Цюцюрою, який міг провести через пошкодження лише останні хвилини.

Аналіз від Всеукраїнського об’єднання тренерів з футболу – тут.

Джокер туру – Клим Приходько (Кривбас)
Легіонер туру – Браян Ріаскос (Металіст)
Найкращий молодий гравець туру – Богдан Кобзар (Волинь)
Гол туру – Іван Цюпа (Волинь → Кремінь)

Герой туру – Роман Барчук (Прикарпаття)
Статистика SportArena.com: 13 матчів у чемпіонаті, 8 голів, 4 асисти.

Читайте на нашому сайті інтерв’ю з гравцем, який забив двічі й віддав гольову передачу в матчі з Альянсом.