Євро-2022. Чому Україна може обіграти Росію?

ТОП Футзал

Збірна України з футзалу – у півфіналі чемпіонату Європи і це вже неабияка сенсація.

Зізнаємося, якби після поразки від Нідерландів хтось би сказав, що Україна вийде у півфінал, мабуть, було б і смішно і не дуже. Але сталося маленьке диво. Працьовитість, самовіддача, неабиякий фарт і, що цікаво, хвороби хлопців, зіграли нам на руку. Ми опинилися там, куди не доходили останні 17 років.

У півфіналі зіграємо з принциповим суперником – зі збірною Росії. І цей матч уже викликав неабиякий ажіотаж у ЗМІ. Про футзал в контексті Україна – Росія почали писати навіть ті, хто цього не робив ніколи. І ми також хочемо акцентувати уваги на тому, що цей матч – це частина великої політики. Хоча якщо повернутися до спортивної складової, то ми мусимо констатувати факт, що наші хлопці зіграють з однією з найсильніших збірних світу. 

Головні фактори сенсаційної перемоги над Казахстаном у чвертьфіналі:

– Хлопці розкрилися, бо зрозуміли, що втрачати нічого. Хвороби косили нашу команду, але насправді нам зіграло лише на руку. У тренерів уже не було такого великого вибору кого ставити у склад, а кого – ні. Відповідальність за результат банально зник.

– Величезна самовіддача гравців та бажання перемогти.

– Україна скористалася відсутністю через дискваліфікацію двох натуралізованих бразильців Казахстану Тайнана та Едсона. Також наші нейтралізували «літаючого» воротаря Ігіту.  

Чому Україна може обіграти Росію? 

У нашої збірної зараз неймовірний психологічний настрій і суперник повинен цього боятися. Головне цей настрій зберегти. 

Хлопці можуть проявити неабияку самовіддачу, яка може компенсувати брак техніки та майстерності. Хто б що не казав, у складі Росії не тільки сильні бразильці, а й інші гравці, які грають у топових чемпіонатах. Для прикладу, гравець португальської «Бенфіки» Іван Чішкала, який забиває ледь не у кожному матчі.

Хлопці повинні зіграти і за себе, і за свою країну. Все-таки суперник дуже принциповий і всі ми розуміємо чому. Підкреслюємо, спорт – це велика політика. 

Наші хлопці повинні втримати то везіння, яке зараз є на нашому боці. Будемо відвертими, цей фарт команда Олександра Косенка заслужила. 

Ми пройшли Казахстан і чому нам не пройти Росію? Нереальних завдань на цьому Євро для наших хлопців немає. Головне вірити у свої сили і це розуміти. 

Збірна України отримає величезну підтримку. Якщо не в залі, то біля екранів телевізорів. І будемо вірити в те, що цю підтримку хлопці відчують. 

Тримаємо кулаки. Хоч ми і не фаворити, але ми здатні робити диво! І в це диво будемо вірити. 

Півфінал Євро-2022 між Україною та Росією відбудеться в Нідерландах 4 лютого. Початок матчу – 18:00.

Kamp-Sport

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *