Володимир Рій та Дмитро Белоусов у складі збірної стали чемпіонами Дефлімпійських Ігор

В останній день Дефлімпійських Ігор збірна України стала переможцем футбольного турніру.

У фінальному поєдинку “синьо-жовті” мінімально обіграли збірну Франції – 1:0 і вибороли звання чемпіонів Дефлімпійських Ігор в Бразилії. У складі збірної чемпіонами стали прикарпатські футболісти Володимир Рій та Дмитро Белоусов.

Відзначимо, що раніше три (!) золоті медалі Дефлімпійських Ігор у спортивному орієнтуванні виборов калушанин Назар Левицький. Всього ж Україна здобула 62 золоті, 38 срібних та 38 бронзових медалей, побивши свій попередній рекорд із кількості нагород та кількості золотих медалей на Дефлімпійських іграх.