Назар Левицький – триразовий чемпіон Дефлімпійських Ігор!

Інші Олімпійські види ТОП

“Золоте” завершення Ігор для калуського спортсмена.

14-го травня на Дефлімпійських іграх в Бразилії відбувся заключний забіг у спортивному орієнтуванні, а саме чоловіча естафета. Приємно, що чергова золота медаль у цій дисципліні дісталась українцям у складі калушанина Назара Левицького та киян Олександра Санькіна і Руслана Ніколаєнка. Другими фінішували угорці, тоді як бронзові нагороди приміряли чехи.

Таким чином, калушанин Назар Левицький здобув три (!) золоті нагороди на дебютних для себе Дефлімпійських Іграх. Окрім “золота” в естафеті, Назару раніше підкорилась найвища сходинка змагань на короткій дистанції та міксті супер спринт. Тренується спортсмен під керівництвом Заслуженого тренера України Миколи Коченюка.

Додамо, що у медальному заліку Дефлімпіади Україна йде абсолютним лідером, здобувши 129 нагород – 56 золотих, 37 срібних, 36 бронзових медалей.

1 thought on “Назар Левицький – триразовий чемпіон Дефлімпійських Ігор!