Роксолана Кравчук знову забиває в Лізі Чемпіонів. Українська команда зіграє в наступному раунді

«Ворскла-Житлобуд-2» виграла свою групу й вийшла в другий раунд турніру.

Після розгромної перемоги над грузинським клубом “Ланчхуті” (5:0) у стартовій грі відбору далі українки змагалися у фіналі першого раунду кваліфікації, матчі якого відбувалися в Хорватії.

Суперницями підопічних Наталії Зінченко у матчі за вихід до другого раунду кваліфікації став казахстанський “БІІК-Шимкент”, який у півфіналі впевнено обіграв хорватський “Спліт” (5:1).

У першому таймі команди м’ячів не забивали. А от на початку другого «Ворскла-Житлобуд-2» вийшла вперед завдяки голу Катерини Корсун. На 79-й хвилині Роксолана Кравчук подвоїла перевагу українок і встановила остаточний рахунок поєдинку — 2:0.  Цей м’яч став переможним та вивів команду до наступного етапу.

У другому раунді 24 команди посперечаються за 12 путівок до групового етапу:
Жеребкування: 1 вересня (14:00).
Перші матчі: 20/21 вересня.
Матчі-відповіді: 28/29 вересня.

Ліга чемпіонів-2022/2023 серед жіночих команд. Перший раунд. Шлях чемпіонів. Група 3

Фінал – 21 серпня. Вараждин. Стадіон «Вартекс»

«БІІК-Шимкент» (Казахстан) — «Ворскла-Харків-2» (Україна) — 0:2 (0:0)

Голи: Корсун (52), Кравчук (79)

«БІІК-Шимкент»: Железняк, Бабшук (к), Адамс, Фамудіті, Вільямсон, Ламберт, Жанатаєва, Чанда, Хайруліна (Да Сілва, 46), Наджемба, Габелія.

«Ворскла-Харків-2»: Самсон, Філенко (Радіонова, 90), Панцулая, Корсун, Подольська, Амбруш, Осіпян, Андрухів, Калініна (к), Котяш, Кравчук.

Арбітр: М. Веккелі (Фінляндія)

Попереджені: Жанатаєва (58) — Котяш (47), Подольська (65)