Наші профі. ПФЛ: “Карпати” і “Полісся” йдуть без втрат

Футбольні вихідні для прикарпатських футболістів у змаганнях Професіональної футбольної ліги.

Перша ліга. Група А. 3 тур
“Полісся” (Житомир)
 ФСК “Маріуполь” – 4:2
Вадим Червак (П) увійшов у гру на 61-ій хвилині.

Феєричний камбек у 3-му турі Першої ліги здійснило житомирське “Полісся”. Вдома полісяни відігрались з 0:2 у матчі проти ФСК “Маріуполь” – 4:2. Прикарпатський захисник “Полісся” Вадим Червак увійшов у гру в середині другого тайму. Після 3-го туру житомиряни йдуть на другій сходинці турнірної таблиці.

“Діназ” (Вишгород) “Епіцентр” (Кам’янець-Подільський) – 1:3
Максим Куліш (Д) вийшов у стартовому складі і був замінений на 70-ій хвилині.

Без перемог в сезоні наразі вишгородський “Діназ”. На вихідних “діназівці” разом з Максимом Кулішем у старті поступились “Епіцентру” – 1:3. Поразка відкинула вишгородців на п’яту позицію групи А.

“Прикарпаття” (Івано-Франківськ)“Нива” (Тернопіль)  1:0
Віталій Жупанський (Н) залишився на лаві для запасних.

Тернопільська “Нива” в західноукраїнському дербі програла франківському “Прикарпаттю” – 0:1. Голкіпер гостей Віталій Жупанський спостерігав за грою з лави для запасних. “Нива” за підсумком туру посідає шосту позицію турнірної таблиці.

“Карпати” (Львів) “Буковина” (Чернівці) – 4:0
Владислав Приймак (К)
вийшов у стартовому складі і був замінений на 70-ій хвилині.

Третю перемогу з трьох можливих святкували львівські “Карпати”, які на домашній “Україні” розгромили чернівецьку “Буковину” – 4:0. Захисник господарів Владислав Приймак вийшов зі стартових хвилин. “Леви” наразі показують стовідсотковий результат і очолюють турнірні перегони Першої ліги.

Друга ліга. 2 тур
“Васт” (Миколаїв)
 “Звягель” (Новоград-Волинський) – 0:0
Дмитро Гуменяк (В) вийшов у стартовому складі і був замінений на 80-ій хвилині.

Миколаївський “Васт” Дмитра Гуменяка втратив перші очки в сезоні. У матчі 2-го туру миколаївці розписали мирову зі ще одним новачком Другої ліги “Звягелем” – 0:0. Наш земляк з’явився на полі в основному складі і був замінений під завісу матчу. “Васт” за підсумком туру ділить другу-третю сходинки разом з ФК “Хуст”.