“Бабл” у Франківську завершився поразкою “Говерли” від “Будівельника”

Київський Будівельник здобув розгромну перемогу над Говерлою в завершальному матчі івано-франківського баблу.

Будівельник позначив свою перевагу з перших хвилин матчу, маючи перевагу над суперником у всіх компонентах.

Вже наприкінці першої чверті перевага Будівельника досягла 19 очок, за підсумком першої половини кияни виграли 20:51, а після третьої чверті відрив склав вже 40 очок. Таким він і залишився до кінця зустрічі – в останній десятихвилинці фаворит збавив оберти, довівши матч до перемоги.

Одразу п’ятеро гравців Будівельника набрали більше 10 очок, а найрезультативнішим став Максим Нікітін з 16 очками. Відзначимо Сергія Приймака, який ще в першій половині оформив дабл-дабл, а  закінчив гру з 14 очками та 10 підбираннями.

Будівельник завершив івано-франківський бабл з двома перемогами в двох матчах, не догравши зустріч з БІПОЮ, де вів після двох чвертей. Говерла в двох домашніх іграх, які вдалось завершити, програла.

Суперліга Parimatch. Регулярний чемпіонат

Івано-Франківськ, Манеж КВФ

“Прикарпаття-Говерла” — “Будівельник” 52:90 (10:29, 10:22, 14:21, 18:18)

Прикарпаття-Говерла: Тимофійчук 0, Аврахов 8, Чугунов 2, Старцев 7, Гуменюк 2 – старт; Лесик 11 + 11 підбирань, Водолазький 9, Лонюк 4, Литвинов 4, Дроздов 3, Гаврилов 2, Стецюра 0

Будівельник: Хохоник 5 + 6 передач, Приймак 14 + 10 підбирань, Кольченко 13, Нікітін 16, Конєв 11 + 6 передач – старт; Сандул 12 + 8 підбирань, Сафонов 7 + 5 підбирань, Кабанов 6, Зайцев 6