Франківські баскетболістки вже вчетверте перемогли у EWBL

Баскетбол ТОП

Лідер Жіночої ліги Франківськ-Прикарпаття здобув важливу перемогу в Жіночій європейській баскетбольній лізі, обігравши чеську Остраву 74:63.

Після рівного початку Франківськ-Прикарпаття почав збільшувати перевагу і на велику перерву команди пішли за переваги +20 української команди.

В другій половині гри Острава зуміла переломити хід гри, почавши скорочувати своє відставання і в середині чверті чеські баскетболісти навіть вийшли вперед 58:57. В цей момент Франківськ-Прикарпаття повернув собі ініціативу і остання хвилина почалась при +10 для української команди.

У української команди дабл-дабл в активі Оксани Моллової (18 очок та 13 підбирань) та Таїсії Удоденко (16 очок та 17 підбирань).

Франківськ-Прикарпаття, здобувши четверту перемогу в п’яти матчах, піднявся на другу сходинку турнірної таблиці. Далі підопічні Юрія Процюка відправляться до Хомутова, де 14-15 січня проведе останні матчі групового етапу. В суботу, 14 січня, о 16:30 Франківськ-Прикарпаття зійдеться з Полонією Варшава, яка виграла всі свої п’ять матчів турніру.

EWBL

Острава, Чехія

Острава – Франківськ-Прикарпаття 63:74 (14:20, 9:23, 28:14, 12:17) / статистика

Франківськ-Прикарпаття: Філевич 17 –  5 втрат + 3 перехоплення, Моллова 18 + 13 підбирань, Космач 11, Алексейчик 7, Удоденко 16 + 17 підбирань + 3 перехоплення – старт; Ляшко 5, Лапхан 0, Завертайло 0, Шепелюк 0