Даміан Запорожан забив дебютний гол за юнацьку збірну – “синьо-жовті” розписали мирову з французами

Збірна України U-19 стартувала з нічиєї на Umag Nations Cup-2023.

Підопічні Ігоря Москвичова пропустили після екватору першого тайму. Однак, ближче до кінця стартової 20-хвилинки «синьо-жовтим» вдалося вийти вперед. Спочатку відзначився Вадим Тютюрай, котрий за відсутності Дмитра Скибчика вивів юніорську збірну України з капітанською пов’язкою. А вже за одинадцять секунд до перерви українську команду вивів уперед Даміан Запорожан.

Однак, вже по ходу другого тайму в діях 19-річних українців стався провал, внаслідок якого французи не тільки зрівняли рахунок, а і змогли збільшити свою перевагу до двох голів. Але останнє слово було все-таки за українцями, а конкретно – за Дмитром Рибіцьким. Новачок польського «Футзал Щецин» відзначився дублем у воротах «трикольорових» та врятував поєдинок для 19-річних українців. У підсумку – 4:4.

Свій другий поєдинок у рамках «Umag Nations Cup» збірна України (U-19) зіграє 19 січня проти однолітків зі Словенії.

Франція (U-19) – Україна (U-19) – 4:4
 Лемойн (12), Куяте (31), Булбул (33), Ерраддаф (33) – Тютюрай (16), Запорожан (20), Рибіцький (37, 38)
Склад збірної України (U-19): Рафальський – Сніцаренко, Федик, Єлішев, Ткаченко – Рибіцький, Запорожан, Панкратій, Тютюрай – Кармаліта, Круковський, Татумірак, Болдижев.
Попередження у складі збірної України (U-19): Сніцаренко (18), Рибіцький (31)