Роман Григорчук: “Ми приймаємо результат таким, яким він є”

Футбол

Головний тренер одеського “Чорноморця” Роман Григорчук поділився думками після нічиї з харьківським “Металістом 1925” в рамках 17-го туру УПЛ.

“Ми приймаємо результат таким, яким він є. Для нас – він негативний, але ми його приймаємо, бо в футболі буває по-різному. По грі ми могли розраховувати й на три очки, але ще раз повторюю, ми приймаємо результат як закономірність, тут нічого не поробиш. Більше й сказати нічого.

Ми десь допустили помилки, не чисто в обороні, а при переході з атаки. Через те виникли небезпечні моменти біля наших воріт, але в цілому команда грала так, що мені не хотілось нічого міняти. В кінці, звичайно, коли мало часу залишалося, необхідна якась свіжість. Ми зробили ці заміни не через те, що мали до когось претензії, зовсім ні. В принципі команда виглядала непогано.

Ми сьогодні грали в тому стилі, до якого прагнемо: не було аж занадто багато яскравих атак, гольових моментів. Однак декілька було таких моментів, які можна назвати, як говорять, з великого футболу, досить серйозні атакувальні дії”, – розповів коуч “моряків”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *