Підсумки сезону для прикарпатських профі у закордонних чемпіонатах Угорщини, Словаччини та Кіпру.
Олександр Романчук (ФК “Дебрецен” Угорщина)
21 матч в лізі, 2 матчі в кубку (1 вилучення)
![](http://sport.if.ua/wp-content/uploads/2023/06/20220731_Kisvarda-DVSC-131-1-1024x683-1.jpg)
Відмінним видався перший закордонний досвід для захисника Олександра Романчука. Восени минулого року наш земляк поповнив ряди угорського клубу “Дебрецен” і одразу зумів стати основним в ігрових схемах “містян” – всього в активі оборонця 23 матчі в чемпіонаті та кубку Угорщини. Разом з тим “Дебрецен” зумів вибороти бронзові нагороди змагань і у новому сезоні зіграє у Лізі Конференцій УЄФА.
Назарій Гаврилюк (“ВіОн” Злате Моравце, Словаччина)
3 матчі в лізі
![](http://sport.if.ua/wp-content/uploads/2023/06/havryliuk.jpg)
А от дебют Назарій Гаврилюка закордоном на відміну від нашого попереднього героя успішним не назвеш. Всього 20-річний півзахисник зіграв трохи більше сотні хвилин у трьох матчах у складі словацького “ВіОна”. Клуб із Злате Моравце виконав завдання на сезон – перемігши у стикових матчах “Прешов” (3:1 за підсумком двох матчів), зумів зберегти прописку у словацькій Суперлізі.
Ігор Худобяк (“Етнікос” Ахна, Кіпр)
25 матчів в лізі (7 попереджень), 1 матч в кубку
![](http://sport.if.ua/wp-content/uploads/2023/06/352389310_1353531131872493_4488780800252641513_n-1024x693.jpg)
Наддосвідчений Ігор Худобяк знову видав чудовий сезон у другому дивізіоні чемпіонату Кіпру. “Худік” заслужив капітанську пов’язку у складі “Етнікоса” з Ахни і у статсуі “вожака” вивів команду до елітного дивізіону – за підсумком сезону команда здобула бронзові нагороди та підвищилась у класі. Всього Худобяк відіграв 26 матчів в сезоні, напрацювавши при цьому на 7 попереджень. Втім, влітку угода нашого півзахисника з клубом добігла до завершення і за обопільною згодою сторін не була продовжена, тож наразі футболіст у статусі вільного агента.
2 thoughts on “Наші профі. Підсумки сезону: Угорщина, Словаччина, Кіпр”