Івано-Франківські таеквондистки допомогли збірній команді України посісти ІІ місце на чемпіонаті світу

Бойові мистецтва ТОП

Завершився четвертий день чемпіонату світу з Таеквон-До, який проходить з 4 по 10 вересня в м. Тампере, Фінляндія.

У суботу, 9 вересня 2023, відбулися команді змагання, зокрема, командні спаринги серед дівчат (10-12 років).

Українська збірна у фінальному поєдинку перемогла спортсменок із Румунії і здобула титул чемпіонок світу. Серед переможниць – Дарія Томенчук з Івано-Франківська.

• Ірина Нагорна, м. Київ.

У змагання юніорок, так само у командному спарингу, не було рівних збірній України. Наші дівчата у фінальному поєдинку перемогла спортсменок з Польщі.

Золоті нагороди здобули франківки Кіра Чекіс та Лідія Приймак.

• Марія Королович, Закарпатська обл.

Натомість у командному спарингу серед юніорів збірна України виборола срібні нагороди. У складі нашої команди призерами чемпіонату світу стали Липовецкий Денис, Гаєнко Артем, Лис Олексій і Самбуров Артем.

Cпортсмени тренуються під керівництвом Заслужених тренерів України Олега та Катерини Солов’їв і представляють Івано-Франківську ДЮСШ №1 обласної ради.

За підсумками змагального дня чемпіонату світу збірна України посіла друге підсумкове загальнокомандне місце (4 золоті та 4 бронзові нагороди), пропустивши вперед тільки Аргентину. Третє місце посіла збірна Румунії.