“Ведмеді” вигризли перемогу у “бджіл”

Баскетбол

Перший ігровий день черкаського бабла закривали Київ-Баскет та Прикарпаття-Говерла, які перед цим протистоянням посідали 4 та 5 поточні місця з 60-відсотковим показником перемог.

Вже один цей факт говорив на користь конкурентного протистояння. Воно таким і вийшло, а найсильнішим у ньому виявився клуб з Iвано-Франкiвська, який переміг із підсумковим рахунком 76:73.

Киянам вдався стартовий ривок 16:7 у перші 5 хвилин. Рівно половину цього доробку столичного клубу у цей ігровий відрізок набрав його американський легіонер Марканіс Хаймон. Говерла у відповідь встановила свою перевагу на щитах, моментами успішно включала зонний пресинг i перед першою перервою скоротила різницю до одного пункту – 22:23. Однак при цьому івано-франківський клуб так і не вирішив проблему Хаймона, який за 10 хвилин набрав 13 очок.

Достатньо рівна боротьба здебільшого спостерігалася на паркеті і в другій чверті, проте киянам вдавалися атаки з-за периметра – одразу 5 успішних спроб у десятихвилинці. Це дозволило Київ-Баскету вперше в матчі досягти гандикапу “10+” і піти трохи пізніше на велику перерву у статусі фаворита протистояння – 48:39.

Однак у перші п’ять хвилин чверті N3 підопічні Євгена Мурзіна ривком 16:5 тимчасово вирвалися вперед. У цей момент вони значно перевершували киян за показником очок із трисекундної зони (32 проти 22). Говерла за всіма статтями виграла цю чверть – 21:10.

У останній десятихвилинці гра цілком закономірно перетекла в клатч. Останні дві хвилини розпочалися за рівного рахунку 72:72. Вирішальним моментом у матчі став хибний кидок гравця Київ-Баскета Дайні Кінгбсі з лінії штрафних, а ось його суперник Ілля Кабацюра за кілька секунд реалізував обидві спроби та приніс перемогу Прикарпаттю-Говерлі.

У складі переможців найрезультативнішими гравцями стали Сергiй Старцев та Степан Лесик – 19 очок. Такий же доробок та 9 пiдбирань – у Марканіса Хаймона з Київ-Баскета.

Клуб з Iвано-Франкiвська зрівнявся у чемпiонатi за показниками перемог та поразок з Черкаськими Мавпами – 7-4. У Київ-Баскета залишилося 6 перемог.

Суперліга. Регулярний чемпіонат
Черкаси, ПС Будівельник
Київ-Баскет — Прикарпаття-Говерла 73:76  (23:22, 25:17, 10:21, 15:16) / статистика матчу 

Київ-Баскет: Хаймон 19 + 9 підбирань + 2 перехоплення – 4 втрати, Кiнгсбi 15 + 5 передач + 2 перехоплення – 6 втрат, Заплотинський 7 – 4 втрати, Iванов 5, Кісiльчук 2 — старт, Стародуб 11 + 3 перехоплення – 4 втрати, Когут 7, Юрченко 7, Ожегов 0, Фреш-Стаханов 0.

Прикарпаття-Говерла: Старцев 19 + 7 передач + 4 перехоплення – 6 втрат, Лесик 19 + 6 підбирань, Кабацюра 12 + 8 пiдбирань, Горобченко 9 – 5 втрат, М.Тимофійчук 4 – старт; Жулавський 6, Чугунов 4 + 7 підбирань, Аврахов 3, Лонюк 0, А.Тимофійчук 0.

ФБУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *