“Ведмеді” поступились “Старому Луцьку”

Баскетбол

Старий Луцьк-Університет розпочав для себе бабл в Черкасах з перемоги над Говерлою-Прикарпаттям 63:72.

Перша половина гри минула в рівній боротьбі – лідер змінювався 10 разів, при цьому жодна з команд не могла відірватись від суперника більше ніж на 3-4 очки. При цьому в другій чверті більшість часу попереду були все ж підопічні Євгена Мурзіна, а вдалі дві поспіль атаки в кінцівці десятихвилинки в підсумку дозволили на велику перерву піти за максимальної на той момент переваги Прикарпаття-Говерли +5.

Початок третьої чверті вдався краще гравцям Говерли-Прикарпаття, які збільшили свою перевагу до 12 очок, але в середині чверті вже баскетболісти Старого Луцька шокували суперника своїм ривком 12:0 з трьома триочковими в цей відрізок. Рахунок зрівнявся 45:45. Тайм-аут Євгена Мурзіна дозволив вирівняти гру, але на останню перерву все одно команди пішли за переваги лучан +2.

Остання чверть розпочалась ще з одного ривка Старого Луцька, який збільшив свою перевагу до 10 очок, втім Прикарпаття-Говерла до середини десятихвилинки повернула інтригу, скоротивши відставання до 4 очок. Проте в кінцівці Старий Луцьк втримав перевагу і здобув третю перемогу в сезоні.

У переможців одразу чотири гравці набрали 10 і більше очок, але відзначимо Олега Рудакова, який до 11 очок додав 16 підбирань, та Євгена Коровякова, який набрав 16 очок, добрав 8 підбирань та 6 передач.

Старий Луцьк здобув третю перемогу в 14 іграх і закріпився на 7-й сходинці турнірної таблиці, тоді як Прикарпаття-Говерла йде п’ятою з 5 перемогами в 13 матчах.

Завтра, 11 січня, в рамках баблу в Черкасах Прикарпаття-Говерла зіграє з Київ-Баскетом, а Старий Луцьк буде протистояти Черкаським Мавпам.

Черкаси, ПС “Будівельник”

Прикарпаття-Говерла — Старий Луцьк 63:72 (14:12, 19:16, 16:23, 14:21) / статистика

Говерла-Прикарпаття: А.Тимофійчук 6, Ожегов 13 + 7 підбирань, Чугунов 8 + 7 підбирань, Старцев 17 + 6 підбирань, Лесик 4 – старт; Хрисостоміді 8, Водолазський 5, Лонюк 2, Литвинов 0, М. Тимофійчук

Старий Луцьк: Коцько 0, Марків 0, Є.Коровяков 16 + 8 підбирань + 6 передач, Дейна 2, Рудаков 11 + 16 підбирань – старт; Алтухов 10 + 6 передач, Панфілов 10, Прозапас 9, Бедлінський 8, Горковенко 6, Должко 0