Голкіпер “Дніпра-1” Яків Кінарейкін ледь не опинився у воді, а титулована каноїстка Людмила Лузан навчилася бити футбольні пенальті. Незвичайна пригода спортсменів відбулася під час збору в Туреччині.
![](http://sport.if.ua/wp-content/uploads/2024/02/60ba6e085386a.jpg)
Голкіпер “Дніпра-1” Яків Кінарейкін ледь не опинився у воді, а титулована каноїстка Людмила Лузан навчилася бити футбольні пенальті. Незвичайна пригода спортсменів відбулася під час збору в Туреччині.