Чемпіонат області. 1 тур: камбеки від новачків

Кутські “Карпати” врятували нічию у матчі з “Покуттям”, а “Гарда” влаштувала фурор, зробивши камбек у матчі проти “Ніки-Вовчинець” – про це в огляді 1-го туру чемпіонату області.

“Карпати” Брошнів-Осада – ФК “Калуш” – 2:0 (2:0)
Сировецький, 10, Сальваровський, 25
Вилучення: Дорош (КБО), 77.

Брошнівські “Карпати” попри всі кадрові зміни новий сезон розпочали з перемоги. На стадіоні “Сокіл” у Голині “карпатівці” обіграли ФК “Калуш” – 2:0. Забитими м’ячами у складі переможців відзначились Сировецький та Сальваровський, які зробили результат вже в середині першого тайму.

“Благо-Юність” – “Пробій” Городенка – 2:0 (2:0)
Голи: Танчин, 12, 27
Нереалізований пен:
Павлюк (Б-Ю), 11

Чи не головний фаворит сезону “Благо-Юність” на старті сезону обіграли городенківський “Пробій” – 2:0. Дебютним дублем у складі “жовто-зелених” відзначився Танчин.

“Карпати” Кути – “Покуття” Коломия – 2:2 (0:1)
Ковальчук, 86, Берсан, 90+3 – Камрадський, 15, Савчук, 62.

Нічого не віщувало біди для коломийського “Покуття”. Вже на 15-ій хвилині матчу проти “Карпат” з Кут Камрадський вивів покутян вперед – 0:1. У другому таймі Савчук подвоїв перевагу “зелено-білих” – 0:2. Та під завісу матчу команда Івана Луканюка створила маленьке диво, відзначившись двічі, а вирішальний гол Берсан провів вже у доданий арбітром час – нічия 2:2.

“Сокільське” Тюдів – “Бескид” Надвірна – 4:0 (1:0)
І. Боднарук, 8, 68, Коржук, 61, Гуменюк, 64.

Перший гол нового сезону чемпіонату області забив Іван Боднарук з “Сокільського”, який на 8-ій хвилині поєдинку відзначився у воротах “Бескида”. Після відпочинку тюдівчани спокійно довели матч до перемоги, забивши ще три м’ячі – влучні удари Боднарука, Коржука та Гуменюка принесли команді три пункти на старті сезону.

“Нафтовик” Долина – ФК “Вільхівці” – 0:0 (0:0)

Єдиним матчем в турі, де так і не було забитих голів, став поєдинок в Долині, де зійшлись місцевий “Нафтовик” та ФК “Вільхівці”. Обидві команди створили безліч гольових нагод, та фінальний свисток зафіксував “суху” нічию – 0:0.

“Гарда” Калуш – “Ніка-Вовчинець” Івано-Франківськ – 4:2 (0:1)
Ковальчук, 60, Пецків, 61, Рибатчин, 63, Максимюк, 86 – А. Боднарук, 37, Стаднік, 54.

Найцікавішим матчем туру безумовно став двобій на калуському “Хіміку”, де зійшлись “Гарда” та “Ніка-Вовчинець”. Протягом поєдинку команда Андрія Нестерука вела з рахунком 2:0 завдяки голам Боднарука та Стадніка. Втім, з 60-ої по 63-тю хвилини господарям вдалось тричі (!) відзначитись у воротах франківців – голи Ковальчука, Пецківа та Рибатчина перевернули все з ніг на голову (3:2). А нападник “Гарди” Максимюк під завісу гри підбив остаточні 4:2 на користь новачка чемпіонату.