Райони. Івано-Франківщина: фаворити беруть своє

Футбол

Підсумки чергових турів чемпіонату Івано-Франківського району.

ЧЕМПІОНАТ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ
Група А

Минулі матчі:
4 тур
12.09.2021 (неділя)
ФК Лучинці – ФК Руда – 1:1
ФК Підвиння
– Метал (Пуків) – 2:1
ФК Липівка
– ФК Верхня Липиця – 2:1
ФК Черче – Ураган (Добринів) 2:4
ФК Путятинці
– ФК Конюшки – 7:2
Буревісник (Загір’я-Княгиничі)
– Торфовик Долиняни (Долиняни) – 3:1

Турнірна таблиця (після 4 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1Ураган (Добринів)440017:412
2ФК Путятинці440013:612
3Буревісник (Загір’я-Княгиничі)430110:69
4ФК Підвиння42114:37
5ФК Липівка42026:86
6ФК Верхня Липиця41219:35
7Торфовик Долиняни (Долиняни)41126:74
8ФК Лучинці41123:54
9ФК Конюшки41036:123
10ФК Руда40315:123
11ФК Черче40138:121
12Метал (Пуків) (22001423)40134:131

Наступні матчі:
5 тур
19.09.2021 (неділя)
ФК Руда – ФК Підвиння
Метал (Пуків) – ФК Липівка
ФК Верхня Липиця – ФК Черче
Ураган (Добринів) – ФК Путятинці
ФК Конюшки – Буревісник (Загір’я-Княгиничі)
Торфовик Долиняни (Долиняни) – ФК Лучинці

Група В

Минулі матчі:
3 тур
12.09.2021 (неділя)
ФК Новий Мартинів – ФК Нараївка – 0:3
ФК Дем’янів
– Луква (Залуква) – 3:0
Луквиця (Вікторів) – Касова (Бовшів) – 0:1
ФК Комарів – ФК Крилос – 1:3
ФК Мединя – ФК Медуха – 0:5
ФК Бринь – ФК Дубівці – 3:5

Турнірна таблиця (після 3 туру):

КомандаІВНПР/МО
1ФК Медуха330010:19
2ФК Дем’янів33006:19
3ФК Луква (Залуква)320111:56
4ФК Мединя320110:66
5ФК Нараївка32018:46
6Касова (Бовшів)32015:26
6ФК Крилос32015:26
8ФК Дубівці320112:106
9Луквиця (Вікторів)30030:60
10ФК Комарів30035:120
11ФК Бринь30034:140
12ФК Новий Мартинів30030:130

Наступні матчі:
4 тур
19.09.2021 (неділя)
ФК Нараївка – ФК Дубівці (Дубівці)
ФК Медуха – ФК Бринь
ФК Крилос – ФК Мединя
Касова (Бовшів) – ФК Комарів
Луква (Залуква) – Луквиця (Вікторів)
ФК Новий Мартинів – ФК Дем’янів

Група С

Минулі матчі:
3 тур
12.09.2021 (неділя)
ФК Гончарів – ФК Пужники – 1:2
ФК Підвербці – Дністер (Нижнів) – 1:3
ФК Ісаків – ФК Антонівка – 3:0
ФК Тлумач – ФК Грушка – 2:3
ФК Остриня – ФК Живачів – 2:5

Турнірна таблиця (після 3 туру):

КомандаІВНПР/МО
1ФК Грушка330013:59
2ФК Пужники33006:39
3ФК Живачів32019:66
4ФК Тлумач320110:86
5Дністер (Нижнів)32018:66
6ФК Гончарів31028:63
7ФК Ісаків31025:53
8ФК Підвербці31026:123
9ФК Остриня30036:120
10ФК Антонівка30032:100

Наступні матчі:
4 тур
19.09.2021 (неділя)
ФК Пужники – ФК Живачів
ФК Грушка – ФК Остриня
ФК Антонівка – ФК Тлумач
Дністер (Нижнів) – ФК Ісаків
ФК Гончарів – ФК Підвербці

Група D

Минулі матчі:
3 тур
12.09.2021 (неділя)
ФК Марківці-Франківський Дім
– Козацький Острів (Чорнолізці) – 3:2
Авангард (Загвіздя)
– ФК Старі Кривотули – 2:0
ФК Сілець – Сокіл (Павлівка) – 3:4
Вихор (Ямниця)
– Бистриця (Старий Лисець) – 4:0
ФК Угринів – Сокіл (Підлісся) – 3:1
Сокіл (Угринів) – вільний від ігор

Турнірна таблиця (після 3 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1ФК Марківці-Франківський Дім 32109:67
2Авангард (Загвіздя)32104:17
3Сокіл (Павлівка)22005:36
4Вихор (Ямниця)31117:44
5ФК Угринів 21106:44
6ФК Старі Кривотули 31118:74
7Сокіл (Підлісся) 21012:33
8Сокіл (Угринів) 21014:63
9ФК Сілець 30125:81
10Козацький Острів (Чорнолізці)20023:50
11Бистриця (Старий Лисець)30030:60

Наступні матчі:
4 тур
19.09.2021 (неділя)
Бистриця (Старий Лисець) – ФК Угринів
ФК Сілець – Вихор (Ямниця)
ФК Старі Кривотули – Сокіл (Павлівка)
Козацький Острів (Чорнолізці) – Авангард (Загвіздя)
Сокіл (Угринів) – ФК Марківці-Франківський Дім
Сокіл (Підлісся) – вільний від ігор

Група Е

Минулі матчі:
2 тур
12.09.2021 (неділя)
ФК Росільна
– ФК Грабовець-Горохолина – 3:2
ФК Жураки – ФК Дзвиняч – 0:4
ФК Саджава – ФК Старуня – 0:1

Турнірна таблиця (після 2 туру):

КомандаІВНПР/МО
1ФК Дзвиняч22008:06
2ФК Старуня22007:16
3ФК Росільна21103:24
4ФК Саджава20110:11
5ФК Грабовець-Горохолина 20022:70
6ФК Жураки20021:100

Наступні матчі:
3 тур
19.09.2021 (неділя)
ФК Старуня – ФК Росільна
ФК Дзвиняч – ФК Саджава
ФК Грабовець-Горохолина – ФК Жураки

Група F

Минулі матчі:
3 тур
12.09.2021 (неділя)
Прикарпаття-юн (Івано-Франківськ)
– НФК Металіст (Івано-Франківськ) – 2:1
ФК Хриплин
– Арсенал (Тисменичани) – 6:1
Легіон-1 (Івано-Франківськ)
– Олімпія (Камінне) – 2:0
ФК Крихівці – КіК (Івано-Франківськ) – 0:0
Колос (Братківці) – вільний від ігор

Турнірна таблиця (після 3 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1Легіон-1 (Івано-Франківськ)330011:39
2ФК Хриплин220010:36
3Прикарпаття-юн (Івано-Франківськ)31113:54
4Колос (Братківці)21012:53
5НФК Металіст (Івано-Франківськ) 21015:23
6Арсенал (Тисменичани)31025:83
7Олімпія (Камінне)20111:31
8ФК Крихівці20111:41
9КіК (Івано-Франківськ)30124:91

Наступні матчі:
4 тур
19.09.2021 (неділя)
Колос (Братківці) – Прикарпаття-юн (Івано-Франківськ)
НФК Металіст (Івано-Франківськ) – ФК Хриплин
Арсенал (Тисменичани) – Легіон-1 (Івано-Франківськ)
Олімпія (Камінне) – ФК Крихівці
КіК (Івано-Франківськ) – вільний від ігор

ПЕРШІСТЬ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО РАЙОНУ
Група А

Минулі матчі:
4 тур
12.09.2021 (неділя)
ФК Жовчів
– ФК Заланів – 2:0
ФК Нижня Липиця
– ФК Фрага – 2:1
ФК Бабухів – ФК Кліщівна – 0:4
Сокіл (Помонята) – ФК Букачівці – 0:1
ФК Підкамінь – Сокіл (Путятинці) – 4:0
ФК Воскресинці – вільний від ігор

Турнірна таблиця (після 4 туру):

КомандаІВНПР/МО
1ФК Нижня Липиця431017:210
2ФК Бабухів430125:69
3ФК Кліщівна42209:38
4ФК Жовчів42207:38
5ФК Підкамінь32019:36
6ФК Заланів32012:26
7ФК Букачівці41123:74
8ФК Фрага41034:73
9Сокіл (Путятинці)41030:343
10ФК Воскресинці30032:60
11Сокіл (Помонята)30030:50

Наступні матчі:
5 тур
19.09.2021 (неділя)
ФК Букачівці – ФК Підкамінь
ФК Кліщівна – Сокіл (Помонята)
ФК Фрага – ФК Бабухів
ФК Заланів – ФК Нижня Липиця
ФК Воскресинці – ФК Жовчів
Сокіл (Путятинці) – вільний від ігор

Група С

Минулі матчі:
3 тур
12.09.2021 (неділя)
ФК Колінці – ФК Олеша – 0:0
ФК Жуків
– ФК Королівка – 3:2
ФК Бортники
– ФК Кутище – 3:2

Турнірна таблиця (після 3 туру):

КомандаІВНПР/МО
1ФК Жуків33008:39
2ФК Колінці32108:17
3ФК Олеша31205:35
4ФК Бортники31115:64
5ФК Королівка30035:110
6ФК Кутище30032:90

Наступні матчі:
4 тур
19.09.2021 (неділя)
ФК Олеша – ФК Кутище
ФК Королівка – ФК Бортники
ФК Колінці – ФК Жуків

Група D

Минулі матчі:
2 тур
12.09.2021 (неділя)
Цегельник (Нові Кривотули) – Дністер (Побережжя) – 2:2
Оболонь (Милування) – ФК Клубівці – 2:3
Стримба (Липівка)
– Юніор (Лисець) – 2:1
Карпати (Клузів) – вільний від ігор

Турнірна таблиця (після 2 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1Цегельник (Нові Кривотули)21105:44
2Стримба (Липівка) 11002:13
3ФК Клубівці 21015:53
4Юніор (Лисець) 21016:43
5Дністер (Побережжя)20204:42
6Карпати (Клузів)10102:21
7Оболонь (Милування)20024:80

Наступні матчі:
3 тур
19.09.2021 (неділя)
ФК Клубівці – Стримба (Липівка)
Дністер (Побережжя) – Оболонь (Милування)
Карпати (Клузів) – Цегельник (Нові Кривотули)
Юніор (Лисець) – вільний від ігор

Група D

Минулі матчі:
3 тур
12.09.2021 (неділя)
Зоря (Черніїв) – СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) – 3:3
Олімпік (Підлужжя) – Сокіл (Чукалівка) – 2:4
Фортуна (Березівка) – СК Радча – 2:1
Дружба (Драгомирчани) – Січ (Микитинці) – 1:3

Турнірна таблиця (після 3 туру):

КомандаІгорВНПР/МО
1СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) 321014:57
2Січ (Микитинці) 32018:56
3Сокіл (Чукалівка) 32018:86
4Зоря (Черніїв)31118:64
5Олімпік (Підлужжя) 31118:94
6Дружба (Драгомирчани) 31024:103
7Фортуна (Березівка)31023:63
8СК Радча30124:81

Наступні матчі:
4 тур
19.09.2021 (неділя)
СК Радча – Дружба (Драгомирчани)
Сокіл (Чукалівка) – Фортуна (Березівка)
Зоря (Черніїв) – Олімпік (Підлужжя)
21.09.2021 (вівторок)
СДЮСШОР Прикарпаття (Івано-Франківськ) – Січ (Микитинці)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.