Визначились пари стадії 1/4 фіналу Кубку області

Футбол

7 жовтня в конференц-залі “Фонтуш Бутік Готелю” м. Івано-Франківська відбулася нарада з президентами футбольних клубів (команд), на якій пройшла процедура жеребкування матчів стадії 1/4 фіналу розіграшу обласного кубка сезону 2021-2022 років.

Згідно Регламенту змагань суперники стадії 1/4 фіналу розіграшу Кубка області визначались шляхом “сліпого” жеребкування (представники всіх ліг – в одній корзині). Господарем поля ставала команда, яка отримувала непарний номер при жеребкуванні.

1/4 фіналу

14 листопада (неділя), 14:00

  • “Прут” (Делятин) – ФК “Калуш” (Калуш)
  • “Карпати” (Кути) – “Благо-Юність” (Верхня)
  • “Нафтовик” (Долина) – “Ураган” (Черніїв)
  • “Ніка-Вовчинець” (Івано-Франківськ) – “Прикарпаття-Тепловик” (Івано-Франківськ)

Звертаємо увагу представників команд та вболівальників, що стадія 1/4 фіналу кубкового турніру складається з одного матчу. У випадку нічийного результату призначається додатковий час (2 тайми по 15 хвилин без перерви). Якщо в додатковий час не буде забито м’ячів, то призначається серія 11-метрових ударів.

Також на нараді обговорювались теми діяльності аматорських футбольних клубів, комунікація керівників (тренерів) аматорських футбольних клубів області з бригадами арбітрів та дотримання принципів “Чесної гри”, заборгованість футбольних клубів (команд) перед “ІФАФ” станом на 1 жовтня поточного року.

Перший заступник голови “ІФАФ” Тарас Клим представив присутнім презентацію напрямків співпраці обласної та районних асоціацій футболу та аматорських футбольних клубів з територіальними громадами.

Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *