“Ураган-2-КФВ” переможно стартував у Кубку України

Футзал

Дублери “драконів” перемогли у стартовому матчі Кубка України.

Дублери “драконів” свій перший матч у Кубку України зіграли на домашній арені проти “Хмельницьких Делікатесів”. Вже на 5-ій хвилині Дичук першим встиг на добиванні і відкрив лік голам у матчі – 1:0. Далі господарі тримали у напрузі оборону подолян, а відзначитись вдруге вдалось на екваторі першої половини. Це Ткачук реалізував вихід віч-на-віч з голкіпером – 2:0.

Після відпочинку доволі несподіваним став гол, забитий гостями – Гресь потужним ударом пробив Хомяка, сквитавши один м’яч. Втім, за чотири хвилини Сименко повернув “драконам” перевагу у два м’ячі і встановив остаточні 3:1 на користь господарів. Матч-відповідь відбудеться 20-21 листопада в Хмельницькому.

“Ураган-2-КФВ” Івано-Франківськ – “Хмельницькі Делікатеси” Хмельницький – 3:1 (2:0)