Успіхи франківських таеквондистів у Кубку України

Бойові мистецтва ТОП

13-14 листопада в легкоатлетичному манежі Івано-Франківського фахового коледжу фізичного виховання відбувся Кубок України з Таеквон-До І.Т.Ф.

Участь у змаганнях взяли близько 700 учасників з усіх областей України. Прикарпаття представило 26спортсменів Івано-Франківської філії федерації Таеквон-До І.Т.Ф. України під керівництвом Олександра Дмитрува.

Кубок України проходив під егідою Міністерства молоді та спорту України по всім видам змагань Таеквон-До І.Т.Ф.:

особисті – туль, спаринг, спецтехніка, силовий тест;

командні – туль, спаринг, спецтехніка, силовий тест, самооборона.

Кубок України став першим етапом відбору до складу національної збірної команди України для участі в чемпіонатах Європи та світу 2022 року.

Івано-франківські спортсмени вибороли наступні нагороди:

Ткачук Карина, вихованка ДЮСШ 3 – виборола золото у спарингу та бронзу по тулям серед юніорів;

Кардаш Вікторія, вихованка ДЮСШ 3 – виборола золото по спарингу;

Абсолютною чемпіонкою стала Дзвенислава Токарева, здобувши 3 золоті медалі серед дорослих в особистих туль, спаринг, спецтехніка;

Пастух Лукерія, вихованка ДЮСШ 3 – виборола срібло по спарингу серед юнаків,

Слюсар Валентин, вихованець ДЮСШ 3 – виборов бронзу по спарингу серед дорослих;

Маковійчук Софія, вихованка ДЮСШ 3 – виборола бронзу по спарингу серед дорослих;

Ворохіб Марія, вихованка ДЮСШ 3 – виборола бронзу по спарингу серед юніорів,

Пилипчук Тарас – виборов бронзу по спарингу серед юніорів;

Козак Юрій – виборов бронзу по спарингу серед дорослих;

Пацаган Андрій – виборов бронзу по спарингу серед юнаків.

Всі наші спортсмени стали кандидатами до складу національної збірної команди України, а також допомогли Івано-Франківській області посісти почесне 7-е загальнокомандне місце серед 28 команд України.