Вихованці “Урагану” розпочали новий сезон Вищої ліги U-15

ТОП Футзал

Юні “дракони” відіграли І тур Вищої ліги U-15 у Дніпрі.

Під час стартового туру нового сезону команда Олександра Вонса провела чотири поєдинки. Розпочали сезон юні “дракони” переможною грою проти чорноморського ФСК “Іллічівець” – 5:3. Влучними ударами відзначились Максим Березовський, в активі якого хет-трик та Роман Крумшин. Наступного дня франківці помірялись силами з господарями туру футзалістами “Олімпії-Дніпро”. Якщо в першому таймі все складалось на користь “драконів” завдяки дублю Максима Федіва та голу Романа Крумшина (3:0), то після перерви дніпряни зуміли відновити статус-кво (3:3) і святкували перемогу у серії пенальті – 2:4. Третій матч туру проти однолітків з КДЮСШ “Барса” видався доволі напруженим, а схилити шальки терезів на свою користь “драконам” вдалось завдяки голу Андрія Домасова за 20 (!) секунд до фінальної сирени – 2:1. У завершальній грі проти рівненської ДЮСШ №4 тренерський штаб “Урагану” перевірив у дії всіх гравців, що перебували у завці, а сам матч завершився перемогою рівнян.

Вища ліга U-15. І етап
м. Дніпро, 15-18 листопада
15.11.2021 (понеділок)
1 тур
НФК “Ураган” – ФСК “Іллічівець” Чорноморськ – 5:3 (1:0)
Голи: Березовський (15, 24, 27), Васильєв (29, аг), Крумшин (32) – Закора (24), Васильєв (28), Балан (29).

16.11.2021 (вівторок)
2 тур
НФК “Ураган” – “Олімпія-Дніпро” Дніпро – 3:3 (3:0). пен. 2:4
Голи: Федів (5, 6), Крумшин (5) – Кацюба (17), Авраменко (25), Гаржа (29).

17.11.2021 (середа)
3 тур
НФК “Ураган” – КДЮСШ “Барса” Шостка – 2:1 (1:1)
Голи: Павлик (9), Домасов (32) – Березовський (13)
Попередження: Макар (27)

18.11.2021 (четвер)
4 тур
ДЮСШ №4 Рівне – НФК “Ураган” – 5:0 (2:0)
Голи: Мельничук (12), Тарновецький (16), Малиновський (25, 30), Мокляк (29).

За підсумком першого туру “Ураган” посідає п’яту позицію, здобувши сім очок у чотирьох зіграних матчах.

2-3. Роман Крумшин, Максим Федів – по 2;
4-5. Левко Павлик, Андрій Домасов – по 1.

Склад НФК “Ураган” на І турі в Дніпрі:
Голкіпери: Олександр Тутка, Олександр Метеленко, Давид Франчук.
Універсали: Максим Березовський (к), Левко Павлик, Дем’ян Макар, Андрій Домасов, Дмитро Мануляк, Роман Крумшин, Максим Федів, Олександр Царук, Іван Галюк.
Головний тренер: Олександр Вонс
Тренер: Іван Данилишин.

Наступний, ІІ тур Вищої ліги U-15 НФК “Ураган” зіграє в період з 20 по 23 грудня у смт. Білозір’я Черкаської області.