Завтра стартують матчі першого відбіркового етапу чемпіонату України серед дівочих команд 2009-2010 р.н.

ТОП Футзал

З 26 листопада по 5 грудня відбудуться поєдинки у восьми групах першого відбіркового етапу чемпіонату України серед дівочих команд дівочих команд 2009-2010 р.н. Пропонуємо вашій увазі їхній перелік.

Група 1

26-28 листопада, м. Городенка

1. КЗ «Городенківська ДЮСШ №1» (Городенка)
2. Яблунівська ДЮСШ (Яблунівська ОТГ)
3. ДЮСШ № 3 (Івано-Франківськ)
4. «Ураган» (Івано-Франківськ)
5. ДЮСШ «Футбольна академія «Тернопіль» (Тернопіль)
6. ЖФК «Прут» (смт. Делятин)
7. КЗ «Городенківська ДЮСШ №2» (Городенка)

Група 2

3-5 грудня, м. Шаргород

1. КДЮСШ (Шаргород)
2. «Еліт-Сугатинка» (Вінницька обл.)
3. ФК «Вінниця» (Вінниця)
4. ДЮСШ «Жайвір» (Шпола)
5. ДЮСШ (Тульчин)

Група 3

30 листопада-2 грудня, м. Гребінка

1. ДЮСШ «Надія» (Гребінка)
2. ДЮСШ «Красилівка» (Броварський р-н)
3. КДЮСШ «Олімп» (Славутич)
4. «Кристал» (Линовицька ОТГ)
5. ДЮСШ М. Маміашвілі (Конотоп)
6. «Вікторія» (Катеринопіль)

Група 4

29-30 листопада, м. Світловодськ

1. ДЮСШ (Світловодськ)
2. ДЮСШ «Синельникове-ДЮСШ №1» (Дніпропетровська обл.)
3. ДЮСШ ім.Бутовського (Полтава)
4. «Лідер» (Кобеляки)
5. ДЮСШ «Волна-Тесла-2» (Харків)
6. «КДЮСШ №1» (Черкаси)

Група 5

26-27 листопада, смт. Маневичі

1. ДЮСШ (Маневичі)
2. «Ладомир» (Володимир-Волинський)
3. ФК «МАЛ» (Коростень)
4. ДЮСШ №25 (Київ)

Група 6

27-28 листопада, м. Одеса

1. ДЮФК «Чорноморець» (Одеса)
2. «Кристал» (Херсон)
3. «Миколаївка-Бородінська ДЮСШ» (Тарутинський р-н)
4. ДЮСШ (Берислав)

Група 7

26-28 листопада, м. Сокаль

1. «Буг-1» (Сокаль)
2. «Буг-2» (Сокаль)
3. «ДЮСШ-Шахтар» (Червоноград)
4. «Бузька ДЮСШ» (Бузька ТГ)
5. «Забузька ДЮСШ» (Бузька ТГ)

Група 8

30 листопада – 1 грудня, м. Борова

1. «ДЮСШ №8-Валькірія» (Харківська обл.)
2. ДЮСШ «Багіра» (Донецька обл.)
3. «Атлет» (Борова)
4. ДЮСШ (Лиман)

До наступної стадії кваліфікуються по 2 найкращих команди з групи.

АФУ

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.