БК “Дніпро” допомагає не лише військовим. Клуб допоміг м’ячами і солодощами проєкту БК “Говерла” “Скеля’. В рамках цього проєкту баскетболом займаються діти, які змушені покинути свої домівки через війну з росією.
Також головний тренер нашої команди Дмитро Болдаєв проведе майстер-клас для юних баскетболістів.
![](http://i.fbu.kiev.ua/1/41779/277818374-4914948338553104-954723231426011769-n.jpg)
“Щиро вдячні БК “Дніпро” та особисто його президенту Кондратьєву Валерію Валерійовичу та тренеру Дмитру Болдаєву за підтримку нашого гуманістичного проекту «Скеля», за допомогу дітям, які змушені шукати прихисток на Івано-Франківщині! Сьогодні для наших юних баскетболістів ми отримали фірмові баскетбольні м‘ячі, солодощі та фрукти!”, – повідомив івано-франківський клуб у соцмережах.