Вже у найближчі вихідні на майданчику із синтетичним покриттям, у центральній частині міста, стартує черговий розіграш традиційного Відкритого Зимового Кубку міста Болехова з міні-футболу. Дані змагання, відповідно до карантинних обмежень, проходитимуть без глядачів.
Цьогоріч, участь у турнірі прийматимуть 12 команд із Болехівської, Долинської та Витвицької територіальних громад. Матчі 1-го та 2-го турів мзагань пройдуть відповідно 27-го та 28-го листопада. Трансляція всіх поєдинків буде доступна на сайті https://bolekhiv-rada.gov.ua/
![](https://bolekhiv-rada.gov.ua/uploads/posts/2021-11/1637825573_1.jpg)
![](https://bolekhiv-rada.gov.ua/uploads/posts/2021-11/1637825599_2.jpg)