Перша ліга. 20 тур. «Волинь» – «Прикарпаття» – 2:1

На зимову перерву не з найкращим настроєм.

Івано-франківська команда завершила 2021-й календарний рік прикрою виїзною поразкою. Ще до 85-ї хвилині матчу у Луцьку гості вели у рахунку, однак наприкінці поєдинку “хрестоносці” здійснили справжній камбек, змівши вирвати вольову перемогу.

Перший тайм “галицько-волинського дербі” видався “сухим”, а вже на 53-й хвилині після подачі з кутового Француз відкрив рахунок, пробивши головою під ближню стійку – 0:1. Згодом міг забивати Цюцюра, а далі на допомогу лучанам прийшла стійка воріт.

На 74-й хвилині Барчук заробив пенальті, але його удар з 11-метрової позначки потягнув Неділько. Сейв капітана “Волині” підбадьорив господарів, які активніше провели кінцівку матчу. На 86-й хвилині Кобзар реалізував вихід сам-на-сам, перекинувши Піцана, а в компенсований час Ляшенко заробив пенальті і сам же його реалізував, принісши три важливі очки “Волині” – 2:1. Неймовірна розв’язка у західноукраїнському дербі!