«Прикарпаття»: статистичні підсумки першої частини сезону 2021/22

У літньо-осінній частині сезону 2021/22 івано-франківське “Прикарпаття” зіграло 23 поєдинки – 20 ігор у Першій лізі і 3 матчі у розіграші Vbet Кубку України.

На зимову перерву у чемпіонаті “зелено-жовті” відправилась на сьомому місці у турнірній таблиці, набравши 28 очок. У чемпіонаті України прикарпаті здобули вісім перемог, чотири рази зіграли внічию і зазнали восьми поразок. Івано-франківці забили на 1 м’яч більше, аніж пропустили – 27 проти 26.

ПЕРША ЛІГА: всього – 20 ігор (8 перемог, 4 нічиїх, 8 поразок; різниця м’ячів 27-26)
(вдома – 10 матчів: +4, =3, -3, м’ячі 13-12; в гостях – 10 матчів: +4, =1, -5, м’ячі 14-14)

Забито: вдома – 13 (48,15%), в гостях – 14 (51,85%), всього (сер. за гру) – 27 (1,35)
Пропущено: вдома – 12 (46,15%), в гостях – 14 (53,85%), всього (сер. за гру) – 26 (1,3)
Набрано очок: вдома – 15/30 (50%), в гостях – 13/30 (43,33%)
Найбільші перемоги: 1 (6:0 – Ужгород)
Найбільші поразки: 2 (0:4, 1:4 – Металіст)
Матчів без голів: пропущених – 6, без забитих – 6
Пенальті: вони – 4 (3); їм – 5 (4). Автоголи (забито/пропущено): 1/0
Попереджень (сер.): 48 (2,4). Вилучень (сер.) – зразу/2ЖК: 2 (0,1) – 2/0
Серії: переможна – 4 матчі, безпрограшна – 6 матчів, безвиграшна – 4 матчі, програшна – 3 матчі
Гравців: 25

КУБОК УКРАЇНИ: три матчі (1 перемога, 1 перемога по пенальті, 1 поразка; різниця м’ячів 8-7)
18.08.21 Фенікс – Прикарпаття – 2:6
31.08.21 Буковина – Прикарпаття – 1:1, пен. 2:4
23.09.21 Прикарпаття – Чорноморець – 1:4

Загалом до цьогорічної заявки “Прикарпаття” було внесено прізвища 28 футболістів – трьох воротарів і 25 польових гравців. Троє з них – Борисевич, Сердюк і Мицик – так і не провели жодної хвилини в офіційних матчах сезону 2021/22.

В усіх 23 зіграних поєдинках взяв участь лише один гравець – Василь Цюцюра, який 19 матчів розпочинав у стартовому складі, а ще у чотирьох виходив на заміну. На одну гру менше провели Семотюк, Воробчак, Сондей і Кузьмин – по 22. А от за кількістю ігрового часу, проведеного на футбольному полі, лідирує Олег Матушевський – 1805 хвилин.

Найбільше попереджень – 9 жовтих карток – у Владислава Семотюка. Шість “гірчичників” у Рудюка, по 5 – у Барчука і Писка. Загалом у пасиві івано-франківців (в чемпіонаті і Кубку) – 53 попередження і 2 вилучення. Прямі червоні картки від арбітрів отримали Назарій Воробчак (у грі з “Металістом”) і Михайло Писко (проти “Оболоні”).

МАТЧІ, ХВИЛИНИ, ПОПЕРЕДЖЕННЯ, ВИЛУЧЕННЯ

Матчі: 23 – Цюцюра, 22 – Воробчак, Кузьмин, Семотюк, Сондей, 21 – Барчук, Лень, 20 – Матушевський, 19 – Волошинович, 18 – Рудюк, 17 – Геник, Писко, 15 – Горбаченко, 13 – Піцан, 12 – Дитко, Сікач, 11 – Пастух, Толочко, 10 – Квасний, Новак, 8 – Француз, 5 – Хома, 3 – Мащенко, 2 – Пархуць, 1 – Кохман, 0 – Борисевич, Мицик, Сердюк.

Хвилини: 1805 – Матушевський, 1772 – Семотюк, 1762 – Лень, 1624 – Сондей, 1579 – Барчук, 1576 – Воробчак, 1414 – Волошинович, 1356 – Писко, 1319 – Цюцюра, 1170 – Піцан, 941 – Кузьмин, 930 – Новак, 922 – Рудюк, 888 – Пастух, 847 – Квасний, 713 – Француз, 556 – Сікач, 469 – Толочко, 440 – Геник, 331 – Горбаченко, 203 – Дитко, 194 – Пархуць, 64 – Мащенко, 42 – Хома, 29 – Кохман, 0 – Борисевич, Мицик, Сердюк.

Попередження (53): 9 – Семотюк, 6 – Рудюк, 5 – Барчук, Писко, 4 – Матушевський, 3 – Воробчак, 2 – Волошинович, Квасний, Кузьмин, Сондей, Толочко, Цюцюра, 1 – Геник, Дитко, Лень, Новак, Пархуць, Пастух, Піцан, Сікач, Француз.

Вилучення (2): 1 – Воробчак, Писко.

Авторами забитих м’ячів у першій частині сезону стали десятеро гравців “Прикарпаття”. Кращий бомбардир Роман Барчук забив 9 голів, три з яких – з пенальті, при цьому він оформив два “дублі”. По одному “дублю” також в активі Рудюка, Писка і Волошиновича. По 5 разів у воротах суперників відзначилися Цюцюра і Волошинович, 4 голи забив Воробчак.

Одразу 12 гравців віддавали результативні передачі, а найкращим асисентом став Роман Барчук – 5 результативних передач. Чотири асисти – у Назарія Воробчака. За системою “гол+пас” – найкращі цифри у Романа Барчука (9 голів + 5 передач). Вісім балів (по чотири голи та асисти) у Воробчака.

БОМБАРДИРИ, АСИСТЕНТИ

Голи: 9 (3-пен.) – Барчук, 5 – Цюцюра, Волошинович, 4 – Воробчак, 3 – Сондей, 2 – Писко, Рудюк, 2 (1) – Семотюк, 1 – Кузьмин, Француз. Автогол: Федак (Ужгород).

Гольові передачі: 5 – Барчук, 4 – Воробчак, 3 – Писко, 2 – Кузьмин, Семотюк, Сондей, Цюцюра, 1 – Волошинович, Геник, Лень, Рудюк, Сікач.

“Гол+пас”: 14 – Барчук, 8 – Воробчак, 7 – Цюцюра, 6 – Волошинович, 5 – Писко, 5 – Сондей, 4 – Семотюк, 3 – Кузьмин, Рудюк, 1 – Геник, Лень, Сікач, Француз.

Дублі: 2 – Барчук, 1 – Рудюк, Писко, Волошинович.

Цікаво, що 21 гол івано-франківська команда забила у першому таймі, а після перерви – 14 м’ячів. Тоді як у власні ворота “зелено-жовті” пропустили: 12 голів у першому таймі і 21 – у другому. Найбільше (11 м’ячів) “Прикарпаття” забило наприкінці першого тайму (31-45 хв.), тоді як пропустило по 7 м’ячів після перерви (46-60 хв., 46-75 хв, 76-90 хвилини).

P.S. Невдовзі дізнаємось – хто з гравців івано-франківської команди найчастіше входив до символічних збірних туру, чиї голи ставали кращими, а також визначимо найкращого гравця півріччя та оберемо кращий гол “Прикарпаття” у першій частині сезону 2021/22 років!