Тарас Лесюк кваліфікувався в гонку переслідування

Біатлон Зимові ТОП

Найкращий біатлоніст останніх років здобув першу перемогу в сезоні.

У французькому Ансі в рамках четвертого етапу Кубка світу з біатлону відбувся чоловічий спринт.

Виграв гонку найкращий біатлоніст останніх років Йоганнес Бьо. Норвежець закрив усі мішені, показав гарну швидкість на лижні і зрештою виграв у срібного призера, росіянина Едуарда Латипова 7 секунд.

Бронзовим призером сенсаційно став ще один норвежець Філіп Андерсен, який раніше успішно виступав на Кубку IBU. Для нього це перший у кар’єрі п’єдестал пошани на Кубку світу. Всім призерам підкорилися по 10 мішеней.

Відразу двом українцям вдалося відпрацювати без промахів на вогневих рубежах, проте очок у загальний залік Кубка світу це їм не дало. Тарас Лесюк та Артем Тищенко лише кваліфікувалися у персьют, посівши 46 та 55 місця відповідно. Ще один українець Руслан Ткаленко із трьома промахами не потрапив навіть у топ-100.