Як виступали наші професіонали у Другій лізі ПФЛ читайте в черговому матеріалі серії “Наші профі. Підсумки півріччя”.
Владислав Приймак (“Карпати” Львів)
16 матчів в лізі (4 голи, 5 попередження), 3 матчі в кубку (2 попередження)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/256653462_145268424505574_5552242639152849955_n.jpg?_nc_cat=110&ccb=1-5&_nc_sid=973b4a&_nc_ohc=f20OFhedTcoAX9Mx13D&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=00_AT_aIP4gmLCtCrzkY_LrKmS8TKFqn23toJxBOnqQzizGjA&oe=61C919C6)
Одним з лідерів вкотре відновлених “Карпат” став захисник Владислав Приймак. Після переходу з луцької “Волині” наш земляк застовпив за собою місце в обороні львів’ян, сумарно відігравши 19 матчів в осінній частині сезону і забивши при цьому чотири м’ячі. Разом з тим “Карпати” є лідерами групи А Другої ліги – 48 залікових пунктів у 18 зіграних матчах.
Остап Вульчин (“Карпати” Львів)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/250098168_141392318226518_4752825544867537792_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=973b4a&_nc_ohc=nLUq1AM7NAMAX-K7k1I&_nc_oc=AQmQS2pDDNcyQqUOueM10E9-HiCMPRqJYDLLjGnTywGihFFULW2Y5GX4lV8fc4xnXvM&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=00_AT96qWc69T2M9_E9Qj3Au7cy9JZqZlqBrSq0NRSwfx-Vgg&oe=61CA7491)
Голкіпер Остап Вульчин влітку змінив “карпатівську” прописку, перейшов з галицьких до львівських “левів”. Втім, дебютувати в офіційних матчах за команду Андрія Тлумака так і не зміг, тож по завершенню осінньої частини сезону отримав стаус вільного агента і наразі знаходиться в пошуках нового клубу.
Володимир Сениця (“Епіцентр” Дунаївці)
16 матчів в лізі (2 попередження), 3 матчі в кубку
![](https://ye.ua/images/upload/1633588270.jpg)
Левову частку матчів у складі друголігового “Епіцентру” провів захисник Володимир Сениця. В цілому футболіст відіграв 19 матчів у другій лізі та Кубку України, а його команда пішла на зимову перерву на п’ятій позиції з амбіціями на матчі плей-офф Другої ліги.
Тарас Ільницький (МСК “Дніпро” Черкаси)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/256818710_145267347839015_6410688540054798739_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-5&_nc_sid=973b4a&_nc_ohc=T7UFayqVxasAX9rxVsZ&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=00_AT8-CwbcITJW7LH1vfYULn2JVngYd0xImWO4sdTRXGcfhQ&oe=61C92A53)
Прикарпатський фахівець Тарас Ільницький влітку очолив черкаський МСК “Дніпро”. Склад “муніципалів”сформований з юних вихованців місцевої школи, тож не дивно, що за підсумком футбольної “осені” черкащини не хапають зірок з неба – одинадцята сходинка серед 15-ти команд учасниць у групі А. Разом з тим, після завершення першої частини сезону з більшістю гравців було розірвано контракти, тож нашому земляку після Нового року доведеться формувати фактично нову команду.
Олександр Нестерук (“Енергія” Нова Каховка)
17 матчів в лізі (3 попередження), 1 матч в кубку (1 попередження)
![](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/257531263_844895046176993_4637160374740557793_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=973b4a&_nc_ohc=iJTF64x7Bg8AX-47GGs&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=00_AT9Xvorg3DOi76i64vqYXLkQPoDXUX7Zhul0rCVxHA4NSA&oe=61CA5761)
Захисник Олександр Нестерук проводить свій третій сезон у складі новокаховської “Енергії”. Як і в минулих роках 21-річний оборонець є лідером захисту “енергетиків” – 18 матчів у всіх турнірах. Втім, по завершенню сезону з Олександром, як і з ще когортою гравців у клубі було вирішено попрощатись, тож захисник взимку шукатиме собі нове місце роботи.