Юлія Журавок та Андрій Орлик – чемпіони України з біатлону в гонках переслідування: результати

Біатлон Зимові

Результати жіночої та чоловічої гонок переслідування.

Слідом за спринтерськими гонками, в яких перемогли Надія Бєлкіна та Андрій Доценко, на чемпіонаті України-2021 з біатлону, що триває в Буковелі, розіграли медалі в персьютах.

Першими на трасу вийшли жінки. Перемогу в змаганнях, у яких брали участь 22 біатлоністки, здобула Юлія Журавок, яка представляє Сумську область. Спортсменка припустилася лише однієї хиби на вогневих рубежах і подолала дистанцію за 33:02.7 хвилини.

Це перший титул Журавок після її виходу з декрету та вже друга медаль на цьому чемпіонаті. Минулого дня, у спринті, вона завоювала “срібло”. Востаннє Юлія ставала чемпіонкою України ще в сезоні 2015/16. Тоді вона перемогла у спринті й масстарті.

Другою в гонці переслідування фінішувала Надія Бєлкіна, яка була переможницею спринту, а Анастасія Рассказова здобула другу поспіль “бронзу”.

У змаганнях чоловіків перемогу здобув представник Чернігівської області Андрій Орлик. Попри чотири промахи він зумів дістатися фінішу першим та додати на свій рахунок ще одну нагороду після “бронзи” спринту. Це дебютна особиста перемога Орлика на чемпіонаті України. Раніше, в минулому сезоні, він ставав національним чемпіоном у складі чоловічої естафети.

Із другим поспіль “сріблом” фінішував Роман Боровик, а Сергій Телень виграв першу нагороду цього чемпіонату – “бронзу”.

Чемпіонат України. Гонка переслідування: результати