Ураган-2-КФВ – in.IT – 4:0. Перервали неприємну серію

ТОП Футзал

“Дракони” перевали двоматчеву серію без перемог + ВІДЕО.

У черговому турі Першої ліги дублери “драконів” помірялись силами з львівським клубом “in.IT”. Перший тайм звітної зустрічі, попри всі старання суперників, завершився без голів – на перший план вийшла воротарська майстерність Гуйвана в господарів та Грицьківа у гостей. Тож, закономірні 0:0 за підсумком першої половини. А от старт другого тайму видався для “драконів” більш ніж яскравим – всього 20 (!) секунд знадобилось господарям для того, щоб відкрити лік голам у матчі. Дичук, прийнявши м’яча на лівому фланзі, влучно пробив у ближню “шістку” – 1:0! Майже одразу львів’яни перейшли на розіграш п’ятого, та всі знову Гуйван продемонстрував свої вміння. Ближче до завершення поєдинку тренерський штаб “драконів” відповів тим же – Ткачук одягнув воротарську футболку. Реалізувати штучну більшість “Урагану-2-КФВ” вдалось на 35-ій хвилині. Бессонов завершив як по нотах розіграну комбінацію – 2:0. Хвилини, що залишились “айтівці” провели розігруючи п’ятого, чим двічі скористався Лейб’юк – 4:0, “Ураган-2-КФВ” обігрує львів’ян та зберігає за собою другу позицію турнірної таблиці.

“Ураган-2-КФВ” Івано-Франківськ – “in.IT” Львів – 4:0 (0:0)
Дичук (21), Бессонов (35), Лейб’юк (40, 40)
Нереалізований дабл-пен: Федюк (38)
“Ураган”: Гуйван (Гордієвич, 40) – Дичук, Британ (к), Бессонов, Ткачук – Сименко, Лейб’юк, Пицик, Остафійчук – Хомяк (в). Головний тренер: Юрій Іванишин.
“in.IT”: Грицків (в) – Багряк, Федюк, Задорожний, Саприка – Абрамчук, Коугт, Буцик, Лютий, Гриник, Галамага – Кітор (в), Мірзаєв (в). Головний тренер: Андрій Федюк.
Попередження: Гриник (31), Задорожний (34)