Гравчиня баскетбольного клубу “Франківськ-Прикарпаття” Дар’я Карауланова потребує допомоги.
16 січня 2022 року баскетболістка нашої команди Дар’я Карауланова, під час матчу чемпіонату України проти «Вінницьких Блискавок-2» зазнала дуже важкої травми.
У результаті МРТ-огляду виявлено розрив передньої хрестоподібної зв’язки (ІІ ст.), розрив медіальної колатеральної зв’язки (ІІ ст.), комбінований розрив заднього рогу медіального меніску.
![Баскетболістка з Івано-Франківська зазнала важкої травми: потрібна допомога (ФОТО) 2 photo 2022 02 04 11 17 23 scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2022/02/photo_2022-02-04_11-17-23-scaled.jpg)
Баскетболістку будуть оперувати 8 лютого 2022 в місті Київ, у Центрі спортивної травматології, після чого буде необхідно пройти тривалий період реабілітації.Гроші на операцію та реабілітацію збираються на банківську картку спортсменки: 4149 4991 1937 2645 (Карауланова Дар’я Сергіївна).
![Баскетболістка з Івано-Франківська зазнала важкої травми: потрібна допомога (ФОТО) 3 8 scaled](https://pik.net.ua/wp-content/uploads/2022/02/8-scaled.jpg)