У Франківську привітали прикарпатських боксерів, які успішно виступили на чемпіонаті України

Бокс ТОП

Третього лютого у Франківську привітали прикарпатських боксерів, які здобули медалі на чемпіонаті України.

Він проходив з 23 по 30 січня у Тернополі. У чемпіонаті з боксу брали участь чоловіки та жінки до 22 років з 24 областей України.

Загалом Прикарпаття представляли 14 боксерів, які здобули 2 «золота», три «срібла» та 6 бронзових медалей.

Раніше «Галка» інформувала, що 19-річний боксер зі Снятина Ашот Кочарян на цих змаганнях став віцечемпіоном України та виборов право приєднатися до збірної.

Президент Федерації боксу Івано-Франківської області Андрій Савчук каже — ще невідомий загальнокомандний результат, але представники області виступили дуже добре.

«Для Франківська це дуже добре, давно не було таких результатів. Проте на Прикарпатті бокс завжди був на хорошому рівні. Далі в планах — Чемпіонат Європи, Чемпіонат світу, Олімпіада… Є хлопці, на які маємо надії», – каже Савчук, пише «Галка».

Віцепрезидент Федерації боксу Івано-Франківської області Олександр Долішній теж вважає результат добрим.

«Я мав честь бути присутнім на фінальних боях. Бійці показали дуже хороший результат, і це показник того, що бокс в області розвивається дуже активно».

Дворазовий чемпіон Європи, чемпіон України Ярослав Михалушко розповідає, що фінальний поєдинок був дуже тяжким:

«Раніше з ним не боксував, налаштовувався на нього серйозно. Бій був досить рівним, але за рішенням суддів я одноголосно переміг. Ми впевнено ішли до цієї перемоги. Суперники дуже конкурентні, тому було непросто. Готувалися сильно, були збори, по три тренування в день».

Бронзова призерка Діана Копей каже, що трохи не вистачило техніко-тактичної роботи в бою:

«Тренер підтримував, я старалася, але на жаль, програла і здобула тільки 3 місце. Це був мій перший чемпіонат України і результатом більш-менш задоволена».

Старший тренер серед чоловіків Тарас Степанюк зазначив, що рік був тяжкий, але результат є:

«Провели хороші поєдинки. Була мета, ми йшли до неї. Також, як на мене, деякі поєдинки ми не програли, незважаючи на результат».

Тренер срібного призера Василя Ткачука Тарас Вінтоняк зазначив, що колективна, дружня робота завжди нагороджується результатом.

Галка

ФОТО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *