Франківчанки стали призерками заліку Кубку Європи 2021/22 з фристайлу

Зимові Олімпійські види ТОП

Оксана Яцюк та Ангеліна Брикіна увійшли до числа призерок загального заліку Кубку Європи 2021/22 з фристайлу (акробатика).

Заключний етап Кубка Європи з фристайлу відбувся протягом цього тижня в італійському містечку Вальмаленко. Прикарпаття на заключному старті сезону представляла лише Оксана Яцюк, яка у двох етапах посла 11-те місце.

За підсумком етапу у Вальмаленко було сформовано остаточний рейтинг спортсменок сезону Кубку Європи з фристайлу. Приємно, що до трійки найкращих увійшли одразу двоє (!) прикарпатських спортсменок. Оксана Яцюк посіла другу позицію загального заліку, тоді як Ангеліна Брикіна замкнула трійку лідерок. Ще одна представниця Івано-Франківщини Анастасія Гасюк фінішувала на сьомій позиції. Усі троє дівчат тренується під наставництвом майстра спорту України, учасниці трьох Олімпіад Надії Діденко.

Загальний залік Кубку Європи 2021/22:
1. Маржан АЖІГІТ (Казахстан) – 595 очок;
2. Оксана ЯЦЮК (УКРАЇНА) – 312 очок;
3. Ангеліна БРИКІНА (УКРАЇНА) – 307 очок;

4. Флаві ОМОНД (Канада) – 305 очок;
5. Кайла КУН (США) – 260 очок;
..7. Анастасія ГАСЮК (УКРАЇНА) – 214 очок.

Щодо виступів наших краянок у поточному сезоні Кубка Європи, то Оксана Яцюк взяла участь у всіх восьми етапах, а найкращим результатом стала перемога на етапі в українському ГК “Красія”. Анастасія Брикіна взяла участь у чотирьох етапах. Зокрема, перемогла на двох з них у “Красії” та білоруських Раубичах, а також фінішувала третьою у командних змаганнях у Білорусі. Натомість Анастасія Гасюк виступила на чотирьох етапах, а найкращим результатом стала “бронза” етапу в “Красії”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *