Прикарпатські таеквондисти завершили Чемпіонат Європи командним “золотом”

Бойові мистецтва

У хорватському Поречі завершився Чемпіонат Європи серед юніорів з таеквон-до.

Завершальний змагальний день чемпіонату завершився командними змаганнями. Збірна України впевнено подолала турнірний шлях і виборола четверте “золото” в скарбничку “синьо-жовтих”. У складі збірної на найвищу сходинку п’єдесталу пошани піднялись спортсмени з Прикарпаття Артур Кузьмін, Олексій Лис, Артем Самбуров, Тимофій Матвійчук, Денис Липовецький та киянин Дмитро Середа.

Протягом чотирьох змагальних днів прикарпатські спортсмени здобули чотири золоті та одну срібну нагороду. Окрім перемоги у командних спарингах, “золото” здобули Анна Сірокваша (вагова категорія до 45 кг), Кіра Чекіс (до 60 кг) та Артур Кузьмін (понад 75 кг), а Тимофій Матвійчук здобув срібну медаль у ваговій категорії до 50 кг. Такий результат дозволив збірній України фінішувати на третій сходинці медального заліку чемпіонату Європи серед юніорів. Тренерами збірної України серед юніорів є Заслужений тренер України Олег Соловей та Заслужений майстер спорту України Катерина Соловей.

Прикарпатські спортсмени на Чемпіонаті Європи з таеквон-до серед юніорів:
1 місце – Анна Сірокваша (до 45 кг), Кіра Чекіс (до 60 кг), Артур Кузьмин (понад 75 кг), Збірна України (Артур Кузьмін, Олексій Лис, Артем Самбуров, Тимофій Матвійчук, Денис Липовецький)