Дитячий фестиваль “Відкриті уроки футболу” відбувся в Надвірній

Футбол

Не встигли вщухнути пристрасті футбольного фестивалю в Івано-Франківську, а до проєкту вже долучилася Надвірна. 11 червня на міському стадіоні “Нафтовик” відбувся футбольний фестиваль “Відкриті уроки футболу”.

Чудовий футбольний захід для спілкування та встановлення дружніх зв’язків між дітьми внутрішньо переселених осіб та місцевими дітлахами організували Українська асоціація футболу, Івано-Франківська обласна асоціація футболу, Надвірнянська районна асоціація футболу і керівництво місцевої громади.

З вітальним словом до присутніх звернулися міський голова м. Надвірна Зіновій Андрійович, координатор проєкту від УАФ Євгеній Столітенко, голова Івано-Франківської обласної асоціації футболу Андрій Бондаренко. Також у заході взяли участь перший заступник голови обласної асоціації футболу Тарас Клим, заступник голови, виконавчий директор обласної асоціації футболу Василь Сікора, голова Надвірнянської районної асоціації футболу Руслан Нестерук, заступник міського голови м. Надвірна Ігор Писклинець.

Після урочистої частини стадіон був повністю переданий у розпорядження дітлахів. Фестиваль розпочався з динамічної розминки, після якої для дітей інструктори проводили різноманітні розважальні футбольні ігри, змагання, конкурси та інші спортивні заходи за принципом – “Спорт для всіх”. Футбольне поле було розділене на 12-ть секторів, у кожному з яких працював тренер-волонтер з асистентом. Діти, об’єднані в команди, рухалися із сектора в сектор, де їм пропонували виконати ту чи іншу вправу або залучали до гри. Учасники фестивалю показували свою майстерність в елементах техніки гри у футбол, змагались у спортивних естафетах та конкурсах. Окрім місцевих дітей, у “Відкритих уроках футболу” взяли участь діти вимушених переселенців зі всієї України.

Гарний настрій футбольного свята підкріплювався музичним супроводом. Діти з радістю брали участь у конкурсах, іграх та виконували різні вправи за командами своїх наставників.

На завершення кожна дитина отримала диплом учасника, пам’ятну медаль та ексклюзивну футболку від УАФ, команди – м’ячі для занять футболом і торти, а діти-переселенці – ще й медичні, харчові набори та предмети першої необхідності. Найголовніше, що дітлахи відчули себе в безпеці, приємно та з користю для здоров’я провели час разом.

Адже метою “Відкритих уроків футболу” є сприяння захисту дітей, що вимушено тимчасово перебувають на території західних регіонів України, дітей без супроводу, дітей-сиріт та інших незахищених дітей, які постраждали від війни.

Залишається сподіватись, що години, проведені на спортивному майданчику, не пройдуть даремно і багато хто з дітей вирішить обрати активний та здоровий спосіб життя та долучиться до дружньої футбольної родини.

 ФОТО

Прес-служба Івано-Франківської обласної асоціації футболу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *