Тренер-боксер з Маріуполя переїхав до Франківська та виховує нових чемпіонів

Бокс ТОП

Тренер з боксу Антон Коссе виїхав із Маріуполя до Івано-Франківська на початку повномасштабної війни. Він – справжній кумир для багатьох юних маріупольців, а тепер збирає черги охочих боксувати в Івано-Франківську.

Про це ШоТам розповів сам тренер Антон Коссе, передає “Галка”.

Він все своє життя присвятив вихованню боксерів. росія забрала у Антона не лише його рідне місто, а й другу родину.

«24 лютого моє життя зупинилось… У мене в Маріуполі займалося близько 60 учнів. Це мої діти. Ми з ними їздили, кожного літа у нас були якісь табори, ми їздили на змагання. Це така спортивна велика родина», — розповідає тренер з боксу Антон Коссе.

Прихисток і змогу продовжувати справу усього життя Антону дав Франківськ.

«Ми зідзвонились і я кажу: Антон, ми ж українці, ми всі живемо в одній державі. Ми – колеги і повинні один одному допомагати. Я йому запропонував: приїзди сюди» — згадує в.о. директора Івано-Франківської обласної дитячо-юнацької спортивної школи Мирослав Карабін.

«Антон – це якраз той тренер, до якого тягнуться діти. Багато дітей-переселенців. Усі знають, що тут у нас Антон Коссе, всі приходять до нього. Багато наших дітей приходить до нього», — впевнений Мирослав Карабін.

Антон Коссе — суворий і неговіркий, але малеча та підлітки його просто обожнюють. Адже він вчить їх бути своїми власними супергероями: тримати удар і битися за кожну Перемогу.

За незамінним тренером до Франківська навіть переїхала чемпіонка України.

«Якщо чесно, коли ми з мамою сиділи у підвалі в Маріуполі, все говорили про те, куди хто поїде, коли зможемо виїхати. Я кажу: я одразу до тренера! Ви куди хочете, а я – до тренера поїду!», — Дарина-Ольга Гутаріна, чемпіонка України з боксу.

Дарина – перша вихованиця Антона, який звик працювати з хлопцями. Якось вона привела на тренування з боксу молодшого брата…

Врешті покинула модельну школу і за рік стала чемпіонкою України!

«Я думаю: ну, здується! А вона не здулась! Кожного ранку о 6 вставала, приїжджала на тренування, потім ввечері тренування… І так протягом 4 років», — каже тренер з боксу Антон Коссе.

Тепер вони знову працюють разом над спільною мрією.

«Моє завдання – виховати для України олімпійського чемпіона. Коли підіймається український прапор… Коли лунає український гімн, коли ти стаєш на п’єдестал… Ось – у мене мурашки по шкірі!», — Антон Коссе, тренер з боксу.

ВІДЕО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *